2726

تاپیک پربازدید ها که مادرش سرطان داشته و ..... فوت کرده 

یعنی هرکس سرطان  داره فراموش میگیره  

من میترسم .  اومدم سایت خبر بدم شکوه شدم خوندم  

کسی هست کمک کنه درخواست بده . 

چرا انقدر ترسیدم  😔😔😔😔😔😔😔نکنه  من اینجوری  بشم ..... 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حالت خوبه جلسه اخرت چطور پیش رفت

والا همه راضی بودند . من آزمایش کلی وسط درمان دادم خوب نبوده  .... 

دوشنبه رفتنیم برا ازمایش

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728
والا همه راضی بودند . من آزمایش کلی وسط درمان دادم خوب نبوده  ....  دوشنبه رفتنیم برا ازم ...

انشالله که حالت خوب میشه عزیزم🤲❤🌹مطمئن باش تو قلبت پاکه💓

خوش اومدی تو دل مامانی❤
انشالله که حالت خوب میشه عزیزم🤲❤🌹مطمئن باش تو قلبت پاکه💓

ممنونم 

همه یعنی کیا؟

دکترم  

پدرم امیدوارم من پیش خودم میگم  این ها میخوان  امید بدن  چون من حالم خوب نیست  

والا همه راضی بودند . من آزمایش کلی وسط درمان دادم خوب نبوده  ....  دوشنبه رفتنیم برا ازم ...

نه دلوینت همچین چیزی نیس نترس من تو عمرم اصلا نشنیده بودمش ماشلله تو دختر قوی ای هستی انشالله آزمایشت عالیه من دعات میکنم سرطانی خیلی دورم داشتم اما همه خوب شدن حتی بوده تا ۱۸ جلسه شیمی درمانی رفتن پس امید داشته باش من منتظر خبرهای خوبتم🌹

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
نه دلوینت همچین چیزی نیس نترس من تو عمرم اصلا نشنیده بودمش ماشلله تو دختر قوی ای هستی انشالله آزمایش ...

توکل ب خدا

راستی ی چیز دیگم میخواستم بگم تو روانشناسی ی اصل هس میگه ادم دروغگو برای اینکه حرفشو ثابت کنه قسم زیاد میخوره این خانوم تموم ایه های قرانو قسم خورد ای خداا تنم میلرزه وقتی یکی بی دلیل قسم میخوره

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
توکل ب خدا

خدای منو تو مارو از مولکول ساخته این جهانی که به یک زلزله بنده رو سرپا نگهداشته امید داشته باش تا اون نخواد برگی از درخت نمیوفته تقدیر من نازایی بود توهم سرطان مطمعنم جفتمون تا سال دیگ این موقع خوب خوبیم❤

راستی ی چیز دیگم میخواستم بگم تو روانشناسی ی اصل هس میگه ادم دروغگو برای اینکه حرفشو ثابت کنه قسم زی ...

خدا مادرش  را رحمت کنه . من قضاوت نکردم  ها خدایی نکرده  کلا ترسیدم  

توکل ب خدا 

خدا کنه تو هیچ خونه ایی  مریض نباشه

2706