2733
2734
عنوان

امروز کاچی حضرت فاطمه دارم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 36 پست

عزیزم توروخدا برامن دعا کن بچم فروردين بدنیا میاد دعاکن زایمانم راحت باشه تو یه بیمارستان خوب و اذیت نشم میترسم

شوهرم به تازگی شغلش رو از دست داده بیمه و بیمه تکمیلیمون قطع شده من موندم و هزینه های زایمان😭 خیلی دلم نگرانه شبا خواب ندارم اصلا دعا کنید باهاش قرارداد بنویسن بیمه بشه همسرم و پول زایمان من جور بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم توروخدا برامن دعا کن بچم فروردين بدنیا میاد دعاکن زایمانم راحت باشه تو یه بیمارستان خوب و اذیت ...

حتما بخدا برات دعا میکنم موقع هم زدن😢خدا بزرگه

برای حاجتم صلوات میفرستید .ممنونم😍

الهی هرتقدیری ب خیروصلاحتونه ب عالیترین نحو براتون رقم بخوره بدون پشیمانی الهی آمین

لطفا برای نی نی دارشدن تمام منتظران نی نی‌ از جمله فلورا،مهربون۲۱و سحر

سلامتی برادرم و پس دادن پولی رو ک ازش قرض بردن

و حاجت خودم

عاقبت بخیر باشین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2740

@مهربون21    

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی هرتقدیری ب خیروصلاحتونه ب عالیترین نحو براتون رقم بخوره بدون پشیمانی الهی آمین لطفا برای نی نی ...

حتما بروی چشم .اگه قابل باشم بخدا موقع همزدن دعا میکنم .  ب حق آبروی فاطمه زهرا که همه دامنشون سبز شه تا سال دیگه این موقع بچه سالم و صالح بغلشون باشه برای منم دعا کنید ک حاجت روا شم

مرسی عزیزم خدا خیرت بده ان شاءالله هرچی از خدا میخوای بهت بده 

تو حامله ای برام دعا کن😔 اصلنم نگران نباش استرس برا بچه بده بخدا خدا حواسش خیلی بهت هست 

تو حامله ای برام دعا کن😔 اصلنم نگران نباش استرس برا بچه بده بخدا خدا حواسش خیلی بهت هست 

چشم حتما برات دعا میکنم عزیزم 

کاش خدا دستمو بگیره بدجور محتاجم خودش یه راهی جلوم بذاره😔

2706