2733
2739
عنوان

ینی من توهم زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 72 پست
ادم اون ی دیقه براش قد ده ساله ن؟ خیلی حس بدیه من ی بار شب بود البته ساعت ۳..۴ صبح😐 همه خواب بودن ...

اره واقعا اصلا نمیگذره. حالا نمیخوام نگرانت کنم ولی تجربه بهم ثابت کرده اینجور وقتا حس آدم دروغ نمیگه یعنی اون چیزی که حس میکنی واقعا اتفاق می افته دعایی چیزی همرات باشه. حالا من دقت کردم وقتایی که به کمر می خوابم یعنی کمرم زیره شکمم بالاست بختک می افته روم بخاطر اون همیشه به پهلو میخوابم 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
بختك چيه😐 مثلاً قرن بيست و يكيم!!! عزيزم اين حالتيه كه مغزت بيدار ميشه در حالي كه بدنت خوابه، يعني ...

چی میگی شما؟ چ جدیدا همه عادت کردن تا یچی میگی میگن قرن فلان و بیسار

بااااااشه شما خوبین ولی قدیما هرچی گفتن راست گفتن☹️

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار رفتم پیشه دعا نویس خوب شدم باز چندشبه شروع شده اون دعانویس هم که رفته بودم قبلا پیشش مرد

ای وای چه ماورایی شد، حتما از وقتیکه اون دعانویس مرده اومدن باز سراغت🤦‍♀️

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
عاره این همزاد خودم‌نبود بابام بود چون شبا موهامو شونه میکردم یا تو اییته شب نگا میکردم اینا اذیتم ...

😨😢😢

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
2728
اره واقعا اصلا نمیگذره. حالا نمیخوام نگرانت کنم ولی تجربه بهم ثابت کرده اینجور وقتا حس آدم دروغ نمیگ ...

اره دقیقا من چند شب اول ب خودم شک کردم گفنم نکنه توهم میزنم ب رفیقم گفتم بیاد ی هفته پیشم بمونه..اینم اومد حالب اینه ک من هیچ حرفی بهش نزدم و همون شب اول خودش اومد گفت حس بدی داره و همش حس میکنه جز مادوتا یکی دیگه هم پیشمونه

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
چی میگی شما؟ چ جدیدا همه عادت کردن تا یچی میگی میگن قرن فلان و بیسار بااااااشه شما خوبین ولی قدیما ...

😂😐

عزيزم اين كه شما دلت ميخواد يه مشت خرافاتُ باور كني و وقتي دليل علمي و منطقي برات ميارن موضع گيري مي كني به من هيچ ربطي نداره! اما اين حقيقته و يك وضعيت علميه كه براي بدن اتفاق ميوفته!😂 چه خوشت بياد و چه خوشت نياد!

باورم نميشه با اين همه پيشرفت علم و دانش هنوز كسي باشه كه يه مشت خرافاتُ طوطي وار تكرار كنه و حتي دنبال دليل علميش نباشه!

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
عزیز جانم این حالت شما همونطور که گفتم فلج خوابه و مطلقا هییییچ ارتباطی به ماورا و جن و بختک و... ند ...

آخیش😥مرسی عزیزم❤

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
اره دقیقا من چند شب اول ب خودم شک کردم گفنم نکنه توهم میزنم ب رفیقم گفتم بیاد ی هفته پیشم بمونه..این ...

جای خوابت رو عوض کن اگه احساس میکنی تو اون اتاق هستش اتاقتو عوض کن 

2738
😂😐 عزيزم اين كه شما دلت ميخواد يه مشت خرافاتُ باور كني و وقتي دليل علمي و منطقي برات ميارن موضع گ ...

خخخ امیدوارم واسه خودت پیش بیاد و حتی ب چشم ببینی تا نگی خرافات..جن و همزاد وجود دارن کسی هم علم و پیشرفتو انکار نکرده😂فقط این ک ی عده از روی ترس میخوان این چیزارو انکار کنن این مشکل ما نیس😂🤦🏻‍♀️

بختك چيه😐 مثلاً قرن بيست و يكيم!!! عزيزم اين حالتيه كه مغزت بيدار ميشه در حالي كه بدنت خوابه، يعني ...

آفرین منم همینو توضیح دادم تو همه تاپیکای این مدلی هم تا میتونم توضیح میدم چون واقعا خیلیا این حالت رو میگن بختک و جن و ازین حرفا درحالیکه هیچ ارتباطی بهش نداره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
خخخ امیدوارم واسه خودت پیش بیاد و حتی ب چشم ببینی تا نگی خرافات..جن و همزاد وجود دارن کسی هم علم و پ ...

😐😂

عزيزم من خودم مدام روياي شفاف ميبينم و اين وضعيت واسم پيش مياد! حتي خيلي وقتِ پيش ازش واسه ديدن روياي شفاف استفاده مي كردم! وقتي مغزم به بدنم دستور خواب ميداد خودش بيدار ميموند و هوشيار بود! وقتي بدنم وارد اون فاز ميشد من ازش براي ديدن روياي شفاف استفاده مي كردم، به اين صورت كه مي دونستم خوابم اما خوابمُ هرجور دلم ميخواست طراحي مي كردم و ... و علناً با واقعيت هيچ تفاوتي نداشت. شما ديگه اينا رو واسه من نگو عزيز😂🤣

در ضمن:

١. به جاي موضع گيري يه سرچ كنيد در مورد روياي شفاف ( لوسيد دريم) و دليل علمي بختكي كه خودتون ميگيد😂 

٢. هر موقع توي بحث كم مياريد نگيد اميدوارم به سر خودت بياد🤣🤣🤣 يه موقع مثل الان طرف خودش يه پا استاد باشه توي اين زمينه ها و باز هم بحثُ ببازيد☹️ مرسي🌹

و نكته ي سوم اينكه، خرافات خود را گسترش ندهيم و روي آن پافشاري نكنيم.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

امام‌سجاد(ع)می‌فرمایند‌من‌هروقت‌این‌دعارابخوانم‌ترسی‌ندارم‌اگرانس‌وجن‌‌جمع‌شوند‌برتی‌اسیب‌رسانیدن‌به‌من:بسم‌الله‌وبالله‌وم‌ن‌الله‌وفی‌الی‌الله‌وسبیل‌الله‌اللهم‌‌الیک‌اسلمت‌نفسی‌والیک‌وجهت‌وجهی‌والیک‌فوضت‌امری‌واحفظنی‌بحفظ‌الایمان‌من‌بین‌یدی‌ومن‌خلفی‌وعن‌یمینی‌وعن‌شمالی‌ومن‌فوقی‌ومن‌تحتی‌‌وادفع‌عنی‌بحولک‌وقوتک‌ولاحول‌ولاقوه‌الا‌بالله‌العلی‌العظیم

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
😐😂 عزيزم من خودم مدام روياي شفاف ميبينم و اين وضعيت واسم پيش مياد! حتي خيلي وقتِ پيش ازش واسه ديد ...

اااییی دلمممم خدا نگهت داره چقد خندیدم😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣اووففف

عزیززززززممم بابا چرا بعضیا درمقابل فهمیدن مقاومت میکنن اقا استاااااددددددد😂جن وجود دارهههههههههه بابا بفهمین واقعا سخته واسه بعضیاتون؟ چ خرافاتی اخه ای خدا😂

2706