2737
2734
عنوان

حق دارم اعتماد نکنم؟

314 بازدید | 39 پست

ایتقدر از دوست پسرای مجازی مثل اینستا یکیش و مثل سایت همسریابی ضربه دیدم و دروغ دیدم و به سادگی خودم سرزنش میکنم 😔

الان از مردای حقیقی هم اعتماد ندارم و نمیکنم 

فوبیا میگیرم نمیدونم چرا 

😔

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

نه اعتماد کن ولی نه اعتماد چشم و گوش بسته 

حقیقی وارد رابطه شو با هدف و از همون اول هم هدفتو تعیین کن و شفاف با طرفت حرف بزن 

اگه ازدواجه ازدواج 

اگه خوشگذرونیه خوشگذرونی 

هم خودت راحتی هم طرفت و اینکه تا از کسی مطمئن نشدی نه وارد زندگیت کنش نه بهش اعتماد کن 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایت همسریابی    

باور نمیکنی؟

جدی میگما 

این سایت همسریابی از اینستاگرام بدتره 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2728
نه اعتماد کن ولی نه اعتماد چشم و گوش بسته  حقیقی وارد رابطه شو با هدف و از همون اول هم هدفتو ت ...

اخه یه ترسی بهم‌دست میده و یوقت سنشو دروغ نگه یوقت وضعیت تاهل دروغ نگه و .....

الان خودمم بدم نمیاد با پسر اختلاف سنی کم رو به رو بشم

سایت همسریابی یه هرزه خونس جانم

هیچ مردی برا زن دائمی نمیره اونجا.

تو نباید به آدمایی که تو اینجور محیطا باهاشون آشنا شدی اعتماد کنی! 

کلن این دور زمونه اعتماد نکن به هیچ مردی🙄

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
2738
سایت همسریابی یه هرزه خونس جانم هیچ مردی برا زن دائمی نمیره اونجا. تو نباید به آدمایی که تو اینجور ...

۵ ماهه از اون سایت لعنتی اومدم بیرون 

منو هرزه خطاب نکن 

ساده بودم 

الان فوبیای پسرا دارم 

اخه یه ترسی بهم‌دست میده و یوقت سنشو دروغ نگه یوقت وضعیت تاهل دروغ نگه و ..... الان خودمم بدم نمیاد ...

عزیزم با مدرک 

بهت اگه حرفی زد بگو من اینجور ادمیم شناسنامه اتو باید ببینم تو حق داری که خودت موضع تو انتخاب کنی طرفتم یا قبول میکنه یا نه 

بگو الکی من نمیتونم رو هوا حساب باز کنم باید بهم اثبات کنی تمام

بگو اعتماد ندارم و رو هوا و حرفم اعتماد نمیکنم دوس داری بمون دوس نداری تشریفتو ببر 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
وا چطوریه ب منم یاد بدید

منکه میگم نرو 

سایت اصلا خوبی نیس 

من اشتباه کردم رفتم به خود مدیر سایت زنک زدم گفتم کاربریمو تعلیق کنه 

عزیزم با مدرک  بهت اگه حرفی زد بگو من اینجور ادمیم شناسنامه اتو باید ببینم تو حق داری که خودت ...

یوقت نگه به تو ربطی نداره و از این حرفا 😂😂😂😂

۵ ماهه از اون سایت لعنتی اومدم بیرون  منو هرزه خطاب نکن  ساده بودم  الان فوبیای پس ...

ای وای نه اصصصصصلا قصد جسارت نداشتم منظورم به تو نبود 

ببخشید تو رو خدا اینجور منظوری نداشتم.

ولی مردایی که تو اون سایت میرن دنبال چیز دیگه ای هستن.

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
2706