2733
2739
یہ مشت ھرزہ ی ج ن د ہ دورھم جمع بودن،خانماخودشونم۔قبح این کاروبرادوستاشون ازبین میبرن وعادی میکنن،من ...

با اون خانوم آرایشگر دوس بودن خود آرایشگره قبل ازدواجش اینطوری بوده ولی الان خوب بود اینجوری نبود

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این روکجای دلمون بزاریم😂 ھرروزیہ چیزی ازخودشون درمیکنن😁

اره بخدا یه ادمای پیدا میشن خجالتم خوب چیزیه والا اگر خبر نداشتن طرف خودش زن داره حالا بازم عب نداشت چون خبر داره زوده ساعت 2 نصف شب زنگ میزد روگوشیش

به دخترا و پسرا چکار کردی دیگه؟؟؟ خانما و اقایون متاهل و نفر سوم رابطه ممنوع بود دیگه، دختر پسرای مج ...

همین دختر و پسرا ۷۰ درصدشون بهمدیگه واسه ازدواج نمیرسن و همون میشه خیانت به مرد و زن آینده شون ،احساسی فکر نکن اگه احتیاج به جنس مخالف هست ازدواج کنید.

گناه من سادگی بود .
2731
با اون خانوم آرایشگر دوس بودن خود آرایشگره قبل ازدواجش اینطوری بوده ولی الان خوب بود اینجوری نبود

ارایشگرہ کہ خوب شدہ نبایدخودشوتوجومتشنج قراربدہ،یاحداقل یہ گوشزدبکنہ نہ اینکہ خوشگلشون کنہ بفرستہ برای،،،،😐

وخدایی که بشددددت کافیست❣
ارایشگرہ کہ خوب شدہ نبایدخودشوتوجومتشنج قراربدہ،یاحداقل یہ گوشزدبکنہ نہ اینکہ خوشگلشون کنہ بفرستہ بر ...

اینشو دیگه نمی دونم هر کار دوس داره بکنه ولی من کرک و پرم ریخت اصلا باورم نمیشد اصصصصلاااااااا

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
2740
اون تیکه متاهلش کاملا درست بود  ولی این مجرد دیگ جدید بودا😐مگ مادره میخاد ازدواج کنه ک قرار ب ...

عزیزم همه رابطه دوست دختر پسری به ازدواج ختم نمیشه اونوقت میدونی یه دختر یا پسر چن دست باید بچرخه اخرشم سنتی ازدواج کنه ، تو زندگی زناشوه ی بعدشون مشکل پیش میاد دختره فکر دوست پسرشه درحالی که پیشه شوهرش میخوابه ،پسره هم فکر دوست دختر قبلشه

گناه من سادگی بود .

من فقط یک چیزی میدونم اینایی که  خودشون حالا نامزد دارن یا شوهر دارن یا دوس پسر دارن از نظر من هیچکدومش هیچ فزقی نمیکنه ادم باید تعهد داشته باشه چه وارد یک رابطه دوستی شه چه ازدواج و نامزدی! 

اینایی که میگن ما نامزد داریم ولی با شوهرای اینو واون و دوس پسرای و نامزدای اینو اون ل.. اس میزنن و اسمش گذاصتم دوست نعمولی و اجتماعی اینا ده سال دیگم که یک بچه دارن بازم خیانت میکنن چون تعهدی ندارن! محدودیت ندارن تو زندگیشون! 

اینشو دیگه نمی دونم هر کار دوس داره بکنه ولی من کرک و پرم ریخت اصلا باورم نمیشد اصصصصلاااااااا

منم۔ژن دم۔باورم نشدشماکہ پخش زندہ دیدین،یعنی عذاب وجدان ندارن؟دلشون بہ شوھراشون نمیسوزہ؟ازعاقبتش نمیترسن؟دلشون برای بچشون نمیسوزہ ؟یعنی بہم نمیگن زشتہ این کارونکنیم،متاھلہم و1000تاسوال دیگہ😐

وخدایی که بشددددت کافیست❣
منم۔ژن دم۔باورم نشدشماکہ پخش زندہ دیدین،یعنی عذاب وجدان ندارن؟دلشون بہ شوھراشون نمیسوزہ؟ازعاقبتش نمی ...

نمی دونم یه خدا من که پ ش مام ریخت باید برم مو بکارم😂

2706