2733
2734
خوبه مپفق باشی گلم😊😘

الان باورت بشه خاله ام اینقدر پشتکاریه درسته سطح معمولی هستیم درصدی کار میکنیم شوهرشم میگه نمیذارم با دوستای آرایشگر بگردی وگرنه اکثرشون خراب نیستن شوهرش شک داره 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
الان باورت بشه خاله ام اینقدر پشتکاریه درسته سطح معمولی هستیم درصدی کار میکنیم شوهرشم میگه نمیذارم ب ...

آره در اون شکی نیست که همه اینجوری نیستن

ولی خب آدم هم.ن تعداد محدودم میبینه اعصابش بهم میریزه

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره در اون شکی نیست که همه اینجوری نیستن ولی خب آدم هم.ن تعداد محدودم میبینه اعصابش بهم میریزه

تفاوت سنی منو خاله ام ۱۳ ساله اس شوهرشم به منم شک داره میگم عمووووو چرا اینقدر ذهنت پر شکاکه میگه تو مثل دخترمی من خودم همجنسهامو خوب میشناسم من مردم گفتم اینقدر خالمو اذیت نکن بذار بره جای خوب کار کنه میگه نه مگه عقلم کمه زنمو بفرستم راه دور اخه ما تهرانیم چون چهره خالم قشنگه سالن شمال تهران اونو بیشتر از من قبول میکنن بهش پیشنهاد دادم میگه شوهرم نمیزاره برم 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
تفاوت سنی منو خاله ام ۱۳ ساله اس شوهرشم به منم شک داره میگم عمووووو چرا اینقدر ذهنت پر شکاکه میگه تو ...

می دونی چیه؟به شوهر خالت حق می دم خیلی اوضاع جامعه خیطه 

نه اینکه خالت کاری بکنه نه

منظورم اینه که به مردم دیگه اعتمادی نیس

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
می دونی چیه؟به شوهر خالت حق می دم خیلی اوضاع جامعه خیطه  نه اینکه خالت کاری بکنه نه منظورم ای ...

خیلی نابسامانه که من با چشم خودم میبینم 

2740
خیلی نابسامانه که من با چشم خودم میبینم 

چی بگم 😞شرایط سختیه

عین منی  پریروز مشتری ۱۷ ساله اومد ناخناشو من طراحی کنم دیدم شوگرددیش زنگ زده 😥😥😥😥

😱😱😱

منارایشگر نیستم اما اریشگرا حال میکنن واس خودشون هر روز یه داستان جدید 😁

قدرشوبدون،دمش گررررررم حیاش ازیہ زن بیشترہ😐

ممنون عزیزم.😚😚😚

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر