2737
2739
عنوان

امروز وقت ارایشگاه دارم مهمونم دارم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 95 پست
بعد یسال دیگه کرونا همه جا و برا همه عادی شده ولی هنو تو نینی سایت میگن کرونا کجای زندگیتونه😐 ولمون ...

من دوبار بیشتر مامانمو ندیدم 

اینا هم خودشون اومدن 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اهوم برو خوب به نظرم یکی از زنایی که مهمونت هستن رو هن ببر اینجوری کمتر نارحت میشن 

حالا ببینم چی میشه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2742

عزیزم شما که برات عادیه الان تاپیکهاتو دیدم چند وقته پیش هم مهمون داشتی یه روزش رفتی آرایشگاه یه روز بازار. الانم برو پرسیدن داره. من باشم هیچ وقت در خونتو نمیزنم بهشون بگو دوس نداری بیان خونت این بی احترامی چیه میکنی 

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
من خیلی رعایت میکنم  باور کن

اشکال نداره عزیزم همه کسایی که دوروبرم اسم کرونامیارن همه دیدوبازیدشون به راه هست اگه رعایت کنیدان شالله مشکلی نیس ولی من خودم واقعا ازبس یک ساله رعایت کردم دارم دیوونه میشم فک کن خونه هیچکس نمیرم به جزمادرم زایمان کردم گفتم هیچکس نیادهمه دلشون میخواست بیان گفتم نیان

عزیزم شما که برات عادیه الان تاپیکهاتو دیدم چند وقته پیش هم مهمون داشتی یه روزش رفتی آرایشگاه یه روز ...

اون مهمون با این فرق میکرد 

اون مادرشوهرم اینا بود 

2738
اشکال نداره عزیزم همه کسایی که دوروبرم اسم کرونامیارن همه دیدوبازیدشون به راه هست اگه رعایت کنیدان ش ...

خیلی سخته واقعا 

اسی واقعا عذاب وجدان نمی‌گیری من اگه یه لحظه حتی یه لحظه رعایت نکنم فقط کافیه اخبار آمار فوتی های کرونا رو بده یا دعای الهی عظم البلا رو پخش کنه سریع عذاب وجدان میگیرم توروخدا رعایت کن با این کارات یه وقت ناقل میشی سن بالاتری به کام مرگ میکشونی

اسی واقعا عذاب وجدان نمی‌گیری من اگه یه لحظه حتی یه لحظه رعایت نکنم فقط کافیه اخبار آمار فوتی های کر ...

عزیزم من خیلی رعایت میکنم 

اینا خودشون اومدن 

2706