2733
2734
عنوان

درخواست شوهرم از من

| مشاهده متن کامل بحث + 2322 بازدید | 104 پست

اصلا اصلا اصلا به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه پول از مامانت نگیر براش.

شوهر خاله ی منم لِنگه ی شوهر خودته.اینقدر  پدر بزرگم اینا کمکش کردن و حالا پرو شده به خاله ام میگه چرا بابات اینا ماهیانه یه دوتومن به ما نمیدن مگه چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اصلا اصلا به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه پول از مامانت نگیر براش. شوهر خاله ی منم لِنگه ی ش ...

😫😫😫😫😫😫😫

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
رو دست این هیچ کی نمیاد خواهر..دست همه پرروها رو ازپشت بسته وقتی میگه بهش سفته میدم میخوام خرخره ش ب ...

شوهر خیلی زرنگه در زمینه گرفتن پول

بهش بگو بره از یکی که پول داره و سرشناس هست تو محله تون پول بگیره سفته بده

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731

اسی اولین کاری میکنی بامادرت صحبت کن به هیچ وجه پول به شوهرت قرض نده اولاماشین شرایطی گیرنمیادکه اولش ۲۰بخوان بعدم شوهرت ۲۰تومن میخوره بگووام بگیر  ازطرفی خدایی نکرده اگراتفاقی افتادمادرت به پولش احتیاج داشت چی ؟

مگه کجا زندگی میکنید با ماهی ۲۰۰ تومن میشه زندگی کرد؟

فقط ۲۰۰ تومن اون نیست..بایارانه و معیشی خودمان....

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
اسی اولین کاری میکنی بامادرت صحبت کن به هیچ وجه پول به شوهرت قرض نده اولاماشین شرایطی گیرنمیادکه اول ...

خودشم بکشه بهش پول نمیدم...منتها میگم  یه جوری ماجرا فیصله بدم که دلخوری پیش نیاد..

2738
چه قدر با مادرت صميمى هستى؟ ميتونى با مامانت هماهنگ كنى بگه پول رو سپرده كرده بانك نميتونه بهش دست ب ...

میتونم بگم به مادرم اما این اینقدر پررو هست میگه اشنا دارم از بانک برش میدارم

خدایی چرا قبل ازدواج به این چیزا فکر نمی کنید؟! واقعا مردی که20 تومن پس انداز نداره شوهر نمیشه

😶😶😶

ببین اشتباه کردی فضا رو متشنج کردی چون ممکنه هر چی بگی باور نکنه یا خودش بره ب مامانت بگه اما خالا ...

اره اولش یع کم داد بیداد کردم که نه اون پول نمیده و پول خودش و اختیارش داره...اشتباه کردم واقعا از این حجم پرزوییش اعصابم داعون شد...باید زنگ بزنم با مامانم هماهنگ کنم

چرا به شوهرت میگی مادرت ۲۰میلیون پول داره؟

یه مشکلی پیش اومد چند وقت پیش همه خبر دار شدن از این پول

میتونم بگم به مادرم اما این اینقدر پررو هست میگه اشنا دارم از بانک برش میدارم

عجب ،مگه بانك پسرخاله اشه كه كارشو اينطورى راه بندازه🤣

فكر ميكنى اين پول دردسر ميشه هر طورى شده نذار شوهرت بگيره

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

یک کلام بگو مادرم نمیده چون خیلی زشته که همچین درخواستی ازش بکنم و برای تو خییییییلی افت داره اگرم میترسی بد بشه خیلی طبیعی بگو عههه من خبر نداشتم به مامانم که گفتم فهمیدم رفتم فلان چیزو خریده

2706