2737
2739
عنوان

بخاری مارک گالان خوبه؟

92 بازدید | 7 پست

من دوتا بخاری خریدم یکی خیلی بزرگ شومینه ای یکی متوسط که هردو ایران شرقه

ولی یه بخاری کم داشتیم که مادرشوهرم که بخاری نو خرید از متوسط کوچیک تره مارک گالان ینی خوبه؟

یکی دیکه هم دارن اون نیک کالا هستش ولی واسه سع چهار سال پیشه اگه بخاییم اونو هم میدن چون مارک نیک کالا فک کنم بهتره؟!یا نه همون گالان که نوعه رو بگیریم؟

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما نیک کالا داریم راضی هستیم واسه ما سنسور خاموش کردن داره 

عزیزم میدونم میگم اخه گالان نوعه.با کارتن وخیلی هم قشنگه مدلش.از یه جای متعبر هم خریده که اون اقارو ماهم میشناسیم.واسه همین نمیدونم کدومو بردارم بنظرت

2728

نیک کالا مارکش خیلی خوبه .. ولی در کل به مارک زیاد توجه نکن.. داری میگیری نو رو بگیر

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
نیک کالا مارکش خیلی خوبه .. ولی در کل به مارک زیاد توجه نکن.. داری میگیری نو رو بگیر

نو رو بردارم عزیزم؟

2738