2737
2739
عنوان

دوره اخر زمون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 45 پست
شما سهم خودتو ابروداری کن به اون چکار داری اونم انشالله بار اخرش باشه  در مورد همه هم ی نسخه ن ...

مگه من خواستم نشه ولی با این ادب که  داشت باید ادب شه 

شما خانوما همیشه حق به جانب اید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه من خواستم نشه ولی با این ادب که  داشت باید ادب شه  شما خانوما همیشه حق به جانب اید&nb ...

من پشتیبانی کسیو نمیکنم 

کلی عرض کردم 

و اینکه کاری به کارهای خانمای دیگه ندارم که جمع میبندین 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731
2738

شایـد واقعا قصد بدی نداشته که پرسیده 

به هر حال کارش زشت نبوده درست مثل درخواست دوستی هایی که هر روز حداقل ده بیستا از مردا به خانما میدن و ما هم رد میکنیم 

قبول کنید که اشتباه کردین که اسم گفتین،  سوال کردن ولی شما مجبور نبودی 

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149

اگه الان یک خانوم این تاپیک و میزد میگفتین اسم طرفو بود تا ماهم هواسمون جمع بشه 

حالا که آقا هست میگین چرا اسمشو میاری ابرشو میبری

چند چندین🤔😐😐

یک جوری نادیدت میگیرم که خودتم با ذربین دنبال خودت بگردی... 😏

دیگه اینجا نیا زنی مگه برو با دوستای مردت بچت

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2706