2733
2734
عنوان

دوره اخر زمون شده

532 بازدید | 45 پست

ی دختر خانومی تو سایت درخواست دوستی داد منم قبول کردم پیام داده سلام خوبی اصل بده 😐میگم حال شما مثل اینکه خوب نیست 

میگه نه چرا من تو سایت با همه دوستم 

میگم دلیل نداره اصل بدم دیگه به پسرام درخواست دوستی نده فوش میده 😐😐😐😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤣🤣🤣بله داداش. زمونه عوض شده. به خدا ما خودمون هم که دختریم از بعضی دخترا می ترسیم. سفت بگیر نبرنت🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2731
2738
نه ملکه تاریکی  

حالا اون ی اشتباهیو کرده تو که مثلا مردی چرا میای جار میزنی ؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
وا یعنی از شما مثلا برادرتون رو خواستگاری میکنن؟

نه بابا یه خانمی میاد میگه من یه پسری مثلا میشناسم شما قصد ازدواج دارین؟😂واقعا باید یه فکری به حال این پیام های خصوصی کنه نی نی سایت

اون از کارش بعدم فوش دادنش من اسمشو نگفتم خودتون پرسیدین  مردی منم با این زیر سوال نمیره😐😐😐

من نپرسیدم اصلا شاید کاربر دیگه ای بودن 

خب شمام اونجا جواب میدادی 

در کل خوبیت نداره اگر کسی هم اشتباه کرد ابروشو ببریم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
لازم بود اینارو اینجا بگی  ابروی اون خانمو ببری  چرا سایت خانومانه میاین شما

من اسمی از کسی نبردم خودتون پرسیدین خودشم که میگه به همه عالم درخواست میده اصل میخواد 

سایت تبادل نظر شما سعی کن متوجه شی 

2706