2737
2739
عنوان

میخوام‌طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 146 پست
دقیقا مثل ما.مثلا ما ی سری داشتیم درمورد اسم بچه مشورت میکردزم میگفت چون نطفشو من میندازم اسمشو من ب ...

وای خدا ،من اصلا ظرفیت بی احترامی ندارم یعنی طغیان میکنم ، هنوز زوده اما زخمات که خوب شد یادت باشه کبوتر با کبوتر باز با باز با یکی هم سطح هم فرهنگ خودت باش 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
استارتر ترك عادت موجب مرض است  مشاور براي اختلاف نظر و موضوعات قابل حله  نه دردي كه به ا ...

حرمت اصلا حرمتی وجود نداره بین ما حرمتو و پیشی خورد

بیا بهم بگو دل توهم‌ برام تنگه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون زن مطلقه زیاد دیدم  شما استثنا هستی  یکی شون می گفت متاهل بودن صد شرف داره به مطلقه ...

ايشون خودشون فقدان عزت نفس داشتن!و حقيقتا متاسف شدم از ديدگاهشون به خودشون كه فكر ميكنن شخصيتشون با وضعيت تاهلشون تعريف ميشه و بهشون عزت ميبخشه  

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
چون زن مطلقه زیاد دیدم  شما استثنا هستی  یکی شون می گفت متاهل بودن صد شرف داره به مطلقه ...

اون زن واسه کدوم شهر بوده  ؟ دلم برای حقارتش سوخت انشالا همه یه روزی به راه راست هدایت میشن و مثل خدا فکر میکنن 

2728
اون زن واسه کدوم شهر بوده  ؟ دلم برای حقارتش سوخت انشالا همه یه روزی به راه راست هدایت میشن و م ...

والا اين چيزا احتياج به خدا بودن براي فهميدن نداره 

كافيه انسان سالم و نرمالي باشه تا بفهمي كه زن با مرد تعريف نميشه چون خودش ي انسانه و ٥٠درصد جامعه  

و زندگي مشترك،اونقدررررر دست نيافتني نيست كه ادم فكر كنه با اون تعريف ميشه🤣

نمی دونم نپرسیدم ازش  ولی خیلی ناراحت بود  زن مطلقه خیلی بهش بی احترامی میشه  از ن ...

اخه میدونی .زن مطلقه ی سری حدو حدود داره باید هواسش ب رفتارا و حرف زدنش با بقیه مخصوصا مردای متاهل باشه باید خودش بدونه چجوری رفتار کنه ک احترام داشته باشه.احترام هرشخصی دست خودشه

برو مشاور

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2738
والا اين چيزا احتياج به خدا بودن براي فهميدن نداره  كافيه انسان سالم و نرمالي باشه تا بفهمي كه ...

بعضی زنها خیلی گناه دارن پناه ندارن مثلا از روستاهای دورن فقیرن سواد ندارن مجبورن حتی تن به کتک و حقارت شوهر بدن دیدم همچین زنهایی بخاطر همین میگن آگاه شید مطالعه کنید پیشرفت کنید تا اجازه ندید کسی بهتون ظلم کنه وقتی مظلومی نباشه ظالمی هم نیست میگم خدا چون خدا خیلی قشنگ راجب طلاق گفته هزاربارم طلاق بگیری از نظر خدا گناهی مرتکب نشدی خدا فکرش خیلی بازتر از خیلی بنده هاشه 

بعضی زنها خیلی گناه دارن پناه ندارن مثلا از روستاهای دورن فقیرن سواد ندارن مجبورن حتی تن به کتک و حق ...

خب ببين اينا بسته به شرايطشون تصميم ميگيرن كه خب موندن بهتر از رفتنه 

ولي برام عجيبه زني كه طلاق ميگيره چرا انقد خودش رو كم ارزش ميدونه ك فكر ميكنه با شوهر تعريف ميسه😅يعني حاضره اون وصله ناجور رو نگهداره چون فكر ميكنه بدون اون هيچه!!! 

خدا همه رو هدايت كنه

همه ی ادما باید حد و حدود خودشون رو بدونن  کلا تو جامعه ی ما نگاه خوبی به زن مطلقه ندارن  ...

انقدر بدی داره ک خوبیاش دیده نمیشه.

خب ببين اينا بسته به شرايطشون تصميم ميگيرن كه خب موندن بهتر از رفتنه  ولي برام عجيبه زني كه طل ...

یه صدایی همیشه درونم تحسینم میکنه به خودم افتخار میکنم تن به ظلم ندادم مشاورمم گفت مطمن باش نصف زنهایی که از حرفاشون ممکنه بترسی آرزوشونه میتونستن جای تو بودن و طلاق میگرفتن ،وقتی تو زندگی مشترک بودم یه صدایی درونم همش سرزنشم میکرد که این جا لیاقت تو نیست مشاورم میگه والد درونته ، دلم برای زنهایی که تن به حقارت میدن عمیقا میسوزه ، بنظرم حداقل کاری،که میتونن بکنن اینه که از زنهایی که تن به این حقارت نمیدن حمایت کنن تا هم ریشه ظلم خشک بشه و مردها حساب کار دستشون بیاد و هم دختراشون در دنیای بهتری زندگی کنن

2706