2733
2739

@مرمری1372    

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من تازه عضو شدمه ولی بخاطر مشکل پسرم مرتب تاپیک های مربوط ب مشکلو میخوندم همیشه شمارو میدیدم الان فقط بخاطره صحبت با شما عضو شدم ممنونت میشم راهنماییم کنی

عزیزم من تازه عضو شدمه ولی بخاطر مشکل پسرم مرتب تاپیک های مربوط ب مشکلو میخوندم همیشه شمارو میدیدم ا ...

چی شده عزیزم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
عزیزم من تازه عضو شدمه ولی بخاطر مشکل پسرم مرتب تاپیک های مربوط ب مشکلو میخوندم همیشه شمارو میدیدم ا ...

حساسیت داره؟ 🤔

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

مرمری جان پسرم الان ۵ماه و۱۰روزشه واز ۴۰روزگی اسهال شد ک با آزمایش مشخص شد عفونت داره  خداروشکر عفونت با دارو رفع شد ولی هرکاری کردم اسهالش خوب نشد دکترش یک سری رژیم گفت ک من رعایت کنم حذف محصولاتی ک پروتئین گاوی داره وسویا وآجیل ها....

مرمری جان پسرم الان ۵ماه و۱۰روزشه واز ۴۰روزگی اسهال شد ک با آزمایش مشخص شد عفونت داره  خداروشکر ...

شیرخشکیه؟درکنارشیرخودت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ن عزیزم شیر خودمو میدم اصلا شیشه شیر نمیگیره

الان محصولات گاوی رو کامل حذف کردی؟

مرمری جون ادامه داره

نزدیک ب ۱۴روز اسهال داشت با حجم کم دیگه درمونده شده بودم ب دکترش ک گفتم شیرخشک آل۱۱۰نوشت همزمان ک شیرخودمو میدادم شوهرم با قطره چکون ب پسرم شیرخشک میداد تا اسهالش بعد ۳روز قطع شد منم رژیمو ادامه دادم وپسرم روزی ۱بار مدفوع میکرد ولی اصلا مثل قبل نبود مدفوعش اون دونه های سفیدو نداشت

2706