2737
2739
عنوان

💞گویند ترک عشق و ره عقل پیش گیر💞 مشاعره

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 444 پست
@قله_سابقم     می‌خواهم و می‌خواستمت تا نفسم بود می‌سوختم از حسرت و عشق تو بَسَم بود ...

وای خیلی  قشنگه،😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
وصف تو کار واژه های لال من نیست🍃 این شعر های عاشقانه مال من نیست🌸 @dokhtareporteqali &nb ...

گفتی
نظر
خطاست
تو دل می‌بری رواست؟

😝🧡😊🌻🍊💋😘😍🥰

سعدی

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتی نظر خطاست تو دل می‌بری رواست؟ 😝🧡😊🌻🍊💋😘😍🥰 سعدی

🧡😍😘🥰😍🍊❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2731
سپاس بابت تاپیکتون 🙏 ای در دلم نشسته از تو کجا گریزم  بقیه ش رو نمیدونم

ممنون از حضورتون

♥️ 

نه گزیرست مرا از تو نه امکان گریز

چاره صبرست که هم دردی و هم درمانی

#سعدی

┅✶   ❤   ✶┅
•❥●       ●❥•

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚
وای من قبلا تاپیک های شعر و مشاعره جناب مفتون رو دنبال میکردم...خیلی خوشحال شدم بازم پیداش کردم😃😃 ...

🌷 🌾 🌿

شب صحبت غنیمت دان و داد خوشدلی بِستان

که مهتابی دل افروز است و طرف لاله زاری خوش

#حافظ

🌷 🌾 🌿

عرض ادب، بله ممنون از لطف و محبتتان.

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚
🌷 🌾 🌿 شب صحبت غنیمت دان و داد خوشدلی بِستان که مهتابی دل افروز است و طرف لاله زاری خوش #حافظ ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن

منم که دیده نیالودم به بد دیدن 

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم

که در طریقت ما کافریست رنجیدن

خیلی ممنون🌸🌺

2738
آخر اي دوست نخواهي پرسيد که دل از دوري رويت چه کشيد سوخت در آتش و خاکستر شد وعده هاي تو به دادش ن ...

اووووففف خواهرعزیزم چقدر زیبا بود 

ممنون ازت 😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😚😗

سلام. بله نبودید. جایتان خالی‌.

انشالله دفعه بعد تاپیک زدین بهم بگید ممنون میشم 🙂🌸

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سلام آبجی صبحت نورانی به لطف خدا ان شاءالله روز خوبی داشته باشی خوبی گلم ❤️❤️❤️🌹

سلام بر آبجی خودم صبح شماهم بخیر آبجی❤🌹😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
سلام.بله.

عه چه خوب😍

همشهری هستیم😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706