2733
2734
عنوان

💞گویند ترک عشق و ره عقل پیش گیر💞 مشاعره

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 444 پست
@__delbar__        ‍ 🥰😍❤️💋 دلبری دارم با حسن خدایی 🍃 در این دنیا ند ...

آخ من فداتشم انقدررر ماهی تو😍😍🤩🤩😘😘🥰🥰❤❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ من فداتشم انقدررر ماهی تو😍😍🤩🤩😘😘🥰🥰❤❤

نشیییی مهربونممم😍😍😍😘😘😘😘🥰🥰🥰

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
@1378sahar     🥰💋 مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت🌸 خرابم می‌کند هر دم فریب ...

ممنون عزیزم....................................................دوست دارم..........................فدا مدا داری.........................................بوس به کلت دخمل مهربون.......

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2731
عرض ارادت خدمت همشهری محترم خودم. شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند.😁😁🤭🤭

🙏🌹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ممنون عزیزم....................................................دوست دارم..........................فد ...

قربونت🥰❤️😘

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738