2733
2739
عنوان

💞گویند ترک عشق و ره عقل پیش گیر💞 مشاعره

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 444 پست
@اعتصامی     تا با غم تو، دست در آغوش می شوم سر تا قدم، ز غصه غزل پوش می شوم سرشار از ش ...

بنشین برایت حرف دارم در دلم غوغاست

وقتی که شاعر حرف دارد آخر دنیاست

شاعر بدون شعر یعنی لال! یعنی گنگ

در چشم های گنگ اما حرف دل پیداست

با شعر حق انتخاب کمتری داری

آدم که شاعر می شود تنهاست یا تنهاست

ممنون عزیزدل ❤️❤️❤️❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم یادته؟😬

بله از کاربرای قدیمی هست 

کاملا میشناسمشون 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

@اعتصامی    

قهرم باهات اجی تاپیک لاکچری همه رو تگ کردی به جز من ☹☹☹☹☹🥺🥺🥺🥺

یار با ما بی‌وفایی می‌کند / بی‌گناه از من جدایی می‌کند

شمع جانم را بکشت آن بی‌وفا / جای دیگر روشنایی می‌کند

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
تا دل به برم هوای دلبر دارد افسانه ی عشق دلبر از بر دارد دل رفت ز بر چو رفت دلبر آری دل از دلبر چ ...

هزاران درود. اشک مرا دراوردید با این شعر. ممنونم.

🌷 🌾 🌿

تا کی ای دلبر

دلِ مـن بارِ تنهایی کـشد؟

#سعدی
🌷 🌾 🌿

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚
🌷 🌾 🌿 رخسار دلفروزت خورشید بی‌زوال است پیداست مه که پنهان از شرم آن جمال است #کمال_خجندی 🌷 🌾 ...

گرت هواست که معشوق نگسلد پیمان نگاه دار سر رشته تا نگاه دارد

سر و زر و دل و جانم فدای آن یاری که حق صحبت و مهر و وفا نگه دارد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
میروی و گریه می آید مرا ساعتی بنشین تا باران بگذرد امیر خسرو دهلوی♡

‌🌷 🌾 🌿

تو میروی و مَرا

چَشم و دل به جانبِ توست

#سعدی

🦋🦋  🌷 🦋🦋

@اعتصامی     قهرم باهات اجی تاپیک لاکچری همه رو تگ کردی به جز من ☹☹☹☹☹🥺🥺🥺🥺 یار با م ...

عهد و پيمان تو
با ما و وفا با دگران

ساده دل من كه
قسم هاي تو باور كردم

#شهریار

🌱🍀🍀🍀🌱

2740
@اعتصامی     قهرم باهات اجی تاپیک لاکچری همه رو تگ کردی به جز من ☹☹☹☹☹🥺🥺🥺🥺 یار با م ...

دل من مست دلت بود ، تو بد فهمیدی

عاشق حرف دلت بود ، تو بد فهمیدی

خالی از رنگ وریا بود ، تو بد فهمیدی

دل من محرم اسرار دلت بود ، تو بد فهمیدی

مرهم زخم دلت بود ، تو بد فهمیدی

کاش میشد که بفهمی دل من عاشق توست

خواب خوش بودی و افسوس تو بد فهمیدی

ببخشید شرمنده فراموش کردم 💚💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
گرت هواست که معشوق نگسلد پیمان نگاه دار سر رشته تا نگاه دارد سر و زر و دل و جانم فدای آن یاری که حق ...

🌷 🌾 🌿

آن همه دلداری و پیمان و عهد
نیک نکردی که نکردی وفا

#سعدى
🌷 🌾 🌿

گفت : چرا نهان کنی عشق مرا چو عاشقی ؟ من ز برای این سخن، شهره ی عاشقان شدم ... #مولانا 🌱🍀🍀🍀🌱

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست🍃

حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیس🌸

حافظ 👑

@دخترابادانی  

@دختر_شیطونک  

@ژله۲۲  

@دختر__خورشید  

@موهیتا    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
عرض ادب و احترام. تشکر بابت تگ هاتون.

🙏🏻🌺

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
عهد و پيمان تو با ما و وفا با دگران ساده دل من كه قسم هاي تو باور كردم #شهریار 🌱🍀🍀🍀🌱

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

من اگر شاد نباشم، چه کنم؟
از غم آزاد نباشم، چه کنم؟

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃
خانه ی دل که خراب است از عشق
اگر آباد نباشم، چه کنم؟

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706