2737
2734
عنوان

چقد به دین پایبند هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 29 پست

معلومه هنوزم پایبندی که جز دغدغه هات شده وتاپیک زدی. توصیه میکنم یکبار معنی قرآن را کامل بخوانید بعد دینتون رو بی خیال بشین

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

تو مغز ما خوندن ادمی ک حجاب نداره ادم بدیه کسی ک نماز نمیخونه کافره جاش جهنمه بعد ک ادم وارد اجتماع میشه میبینه ن واقعا ادمای بدی نیستن بلکم خیلیا خیلی فهمیده تر و مهربون تر و انسان ترن اینا ادمو به تناقض میندازه این دید از بالا 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشدت رو حلال حروم کوچیک ترین چیزا حساسم

دروغ اصلا بلد نیستم 

غیبت میکنم 

نماز و روزه هی می خونم هی ول میکنم

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
2731
چرا دروغه ؟

چون خیلی خرافات واردشه 

به بچه های پنج شیش ساله بگی میخندن بهت 

اما ما از ترس مقدس بودنش باور میکنیم 

هیچ حقیقتی مقدس نیست برای مثال ۲+۲=۴ ک هیچ ابهامی نداره هیچ کس نمیگه مقدسه 

همیشه موضوعات خرافی مقدسه

من زیاد قرآن خوندم تناقضات زیادی داشت که برای من تفسیرش قانع کننده نبود و ربع ابهام نشد 

عزیزجان شما دینتو از دوستات میگیری یا از خدا؟🙂

دور و بری های آسیه زن فرعون همه بی خدا بودن ولی موند و شد جزو آیات کتابی که از زبان خداست ببین چه افتخاری که تو قرآن ازش یاد کردن و جزو زنان بهشتی😍

هفت شهر عشق را عطار گشت \ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
2738
این پیام و امضاتون تناقض داره

تناقض نداره ازشون خواستم اول معنی همه ی آیات را بخونن بعد اگه خواستن(در واقع اگه تونستن بی خیال دین بشن) 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

در دینمون اومده ک دروغ نگین غیبت نکنین خیانت نکنین نماز و روزه هم برای خدا بخاطر خدا ک اگه همه مردم دنیا کمی عمل میکردن دنیا گلستان میشد بعصیا میگن ما دین اعتقاد نداریم اما ادعای خوبی هستیم مگه دین غیر خوب بودن خواسته ک اعتقادی نداری اتفاقا خودت بیشتر اعتقاد داری اما میخوای انکار کنی چراشو درخودت جستجو کن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بیشتر شماها تحت تاثیر فضای مجازی ودوستانتون واطرافیانتون دینزده شدید اول خودتونو بشناسید بعد خداتونو بعد بگید ایا اینکارایی که دین گفته کجاش میتونه غلط باشه مثلا همین غسل یعده ای میگن تو عربستان فلان بوده بیسار پس واجب نیست نه عزیزمن این مدل شستن خودش فلسفه داره ویه موارد مفیدی توش هست یا همین نماز یا سجده کردن خودش یجورایی برای بدن وروح مفیده حالا خدا یه تعدادو واجب کرده یه تعداد ازاعمالو حرام یه تعداد از اعمال مستحبو مکروه شما یا باید دانشش رو داشته باشید یا از کسی که سالها درسشو خونده بپرسی مثلا حجاب یعنی پیشگیری از یه سری ازارو اذیت ادمای بیمار دل و  حفظ حرمت خانواده یا حرام بودن شراب که گناهش با شرک برابره بخاطر اینکه عقلو زایل میکنه وخدا رو ازیاد ادم میبره  وباعث بیماریهای جسمی میشه پس حرومه اگه دین رو پذیرفتید پس کاملشو بپذیرید نخواستید ونپذیرفتید چیزای من دراوردی براش نیارید چه بسا گناهش بزرگتر از بی دینیه چون گناهانو سبک شمردن از خود گناهه بزرگتره ازهمه اینه بالاتر شما میرید یجایی استخدام میشید ماهی ۴ ۵ تومن باید یسری قوانین سختو باید موبه مو اجرا کنید یعنی خدای به این بزرگی نمیتونه یسری فرمان به ما بده که ما اجراش کنیم بدون چرا وبرای چی ،وامادرمورد قران شما علمش رو مگه کامل بلدی میگی تناقص داره کسایی که تفسیر میکنن قرانو تا تمام علومش رو یاد بگیرن یه عمر ازشون گذشته ازاینها گذشته فقط ایه های عذابشو ببین اگه واقعا راست باشه کی ضرر میکنه اونیکه دست وپاشکسته امر خدا رو خواسته اجراکنه یا اونیکه گفته ازریشه همه چیز دروغه پس حداقل بخاطر مستوجب عذاب نشدن از یسری اعمال دست میکشیم که خیلی سخت نیست وبرای رسیدن به رصایت پروردگار یسری اعمال رو هم انجام میدیم البته یکم شاید مشکل باشه ولی تهش ازاینکه ادم امر خدا رو اطاعت کرده یه رضایت قلبی هرچن کوچیک ته دلش میاد که شیرین میتونه باشه واگه همه ی ایه ها راست باشن میتونه امید داشته باشه که اخرش با فضل ورحمت خدا به بهشت ابدی خدا برسه 

2706