2737
2734
عنوان

چقد به دین پایبند هستید؟

395 بازدید | 29 پست

من قبلا ها خیلی در قید و بند دین و این مسائل بودم.

نمازم همیشه اول وقت بود، روزه میگرفتم‌.

ولی الان دیگه اعتقاد چندانی به این مسائل ندارم.

به خصوص از وقتی دانشگاه رفتم دیدم همکلاسیهام اصلا این چیزا رو قبول نداشتن و خیلی راحت زندگی میکنن و آسوده خاطر هستن.

نمیدونم چرا اینطوری شدم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آدمی دچار تغییرات میشه تا به ثبات برسه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

منم عین شما با این تفاوت ک شخصیت اکثر ادم های مذهبی برام دافعه ایجاد میکرد یه اخلاقای خاصی دارن 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من‌خدارو به شدت قبول دارم همیشه هم دعا می کنم از خودش همه چیزو میخوام به خودش توکل می کنم اما مشروب می خورم حجابمم ازاده

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2738

خدایا مبادا روزی ما رو به حال خودمان بگذاریو از ما غافل بشی

برو سمتش دیر نشده

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

اعتقادم زیاد نیست ولی دین می‌تونه یه وسیله باشه برای رسیدن به خدا 

ولی اگه کسی میدونه بدون دین به خدا نزدیکه خب فرقی نداره 

توی قرآن هم گفته لا اکراه فالدین یعنی در دین اجباری نیست

2706