2733
2739
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
نمیگی خونه کی رفته بودی که انقد راحت برخورد می کرد باهات

برادر شوهرم 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
بزار یه چیزی بهت بگم من یه داداش داشتم شیطون بود قشنگ ۳ سال هیچ جایی نرفتیم هر کسم میگفت بابام می ...

ماهم بخاطر پسرم اصلا جایی نمیرفتیم گریه میکرد نه فوضولی الان ک ۴سالش شده بهتر شده ک کرونا اومده 😂بعدشم فک‌کنم با داداشش این برنامه ها‌ رو داریم‌دیگه رفت واسه ۳.۴سال دیگه مهمونی

اخرش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اگه گرونترین وسایلم داشته باشه حق نداره به بچه بگه میزنمت واقعا نباید این جمع و ترک کرد !؟ 

اخه ما که رابطه مهمون و میزبان رو نفهمیدیم درچه حدی بوده. چکارکردن. پس من قضاوت نمیکنم. 

2731
بزار یه چیزی بهت بگم من یه داداش داشتم شیطون بود قشنگ ۳ سال هیچ جایی نرفتیم هر کسم میگفت بابام می ...

وا اونوقت طرفتون قانع میشد که چون بچه شماها شیطون بوده خونشون نری؟؟؟

والا به ما بگن بچم شیطونه نمیتونیم خونتون بیاییم بهمون برمیخورد که دوس ندارن با ما مرواده داشته باشن....

به مادرتم افتخار نکن کارش قشنگ نیس....

فهم یه چیز دیگه ست. آفرین ب شماها

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

اون یکی برادر شوهرمم اونجا بود پسرم دست به بچه شون میزد تا بازی کنن اون برادر شوهرم که خونه شون مهمون بودیم میگفت دست نزن بهش 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
2738

عزیزم من درک میکنم چون بچه همسنت دارم اگه جات بودم واقعا ناراحت میشدم و رفت و امدم ب خونشون تاوقتی بچم بزرگتر بشه کمتر میکردم 

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
امثال شماهایین ک باعث میشه شرایط قرمز بشه مجددا... بنظرم صاحبخونه تو رودروایستی دعوت کرده توقع ن ...

ولی به نظر من بیشعوری اول برای میزبان بوده نه مهمان

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
وسایل خونه من صد برابر وسایل خونه شون گرون بود بچه ها خرابشون نکردن ولی امشب ندونستم چرا دعوت کردن و ...

چی بگم استارتر عزیز .من خودم خونه غریبه که راحت نباشم با بچه نمیرم چون اسمش بچه ست. خونه آشناهم بازم مواطبم

منم بچه شیطون بیاد خونم  نیشگونش میگیرم

شما لطفا کسی رو دعوت نکن خواهشا😐😐😐

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
ماهم بخاطر پسرم اصلا جایی نمیرفتیم گریه میکرد نه فوضولی الان ک ۴سالش شده بهتر شده ک کرونا اومده 😂بع ...

دقیقن بابام میگفت اگه کسی با مهمونی نرفتن مرده

بزار ما هم بمیریم

بهتره تا ابرومون بره😂

بهترین کار...نه کسی ازتون زده میشه

نه خودتون از کسی ناراحت میشید

نه به بچه تون توهین میشه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2706