2737
2734
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست

من اگه همچین جایی برم که برای بچه ام ارزش قائل نشن قطعا تحمل نمیکنم ...اگه بی احترام به خودم باشه شاید بتونم ولی هرگز نمیذارم کسی به بچه ام بی احترامی کنه ...چون تو خانواده ام یاد گرفتم حتی برای بچه ای که وارد خونه میشه باید بلند شی و احترام بذاری 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
منم بدم میاد مهمون بچه کوچیک شیطون با خودش بیاره،همه جارو بهم میریزن.

😐😐😐😐دعوت نکنید چرا مهمون باید عذاب بکشه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچه شیطون بیاد خونم  نیشگونش میگیرم

🤣🤣

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
2728
خوب بچه که نمیتونه بشینه یکسره بعدشم یکم ادم مراعات مهمون هم میکنه من خودم به مهمون خیلی احترام میزا ...

میدونم عزیزم ،ولی بنظرم همیشه خود مادر پدر بچه بگن بهتره چون ارزششون حفط میشه وکسی دیگه چیزی نمیگه

ولی اینجوری به اونا اجازه دادی بهش چیز بگن وبعد بگن چه مادر بیخیالس

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

وااابچس دیگهههه اصلانبایداجازه بدی کسی به بچت حرفی بزنه نه

اینکه لوس باربیاداا نه

اینکه یه بچه دیگه هم باشه

دختری در من ساز امیدواری میزند😌🍃🌸خدایاحال دل هممون توی هرلحظه خوب باشه 

منم از مهمونی که مواظب بچش نیست و بچش شیطونی میکنه و الکی جانبداری بچشو میکنه بدم میاد😒

اگه مادری و اومدی مهمون بشین بچتو بگیر لابد یه کاری کرده که گفتن چقدر شیطونه!!!!!😬

عمه منم اینطوره یه پسر شیطون داره ماشین آهنی داره شکوندتش در این حد شیطونه و خرابکن بعد جایی میره بهش میگن بچت شیطونی میکنه و.. بهش برمیخوره😒

2740

خب همون اول میگفتی بچه م اذیت میکنه شما ناراحتین انگار رفع زحمت میکنیم بعدم نمیرفتین 

من بخدا بعضی وقتا بچه میاد خونمون از اینکه مامانش هیچی نمیگه انقد اعصابم خورد میشه که نگو ولی چیزی نمیگم میگم بچه س دیگه

مامان دوتا دخمل ناز 😍

من بودم به جای حرص خوردم بلند میشدم میومدم بیرون میگفتم شرمنده ببخشید ما رفع زحمت میکنیم

والا کسی که مهمون با بچه کوچک دعوت میکنه باید بدونه نمیشه بچه رو نشوند

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
اینایی که میگن پامیشدیم میومدیم خونه، همونایی هستن که میگن مهمون داشتیم بچه اش به همه چی دست میزد کف ...

اصلا وابدا من اینطوری نیستم من اگه بدونم مهمونم بچه داره تمام اسباب بازیها رو نیریزم جلوش تا سرگرم بشه ..جمع کردنش شاید 3 یا 4 ساعت کار ببره ولی نمیذارم به بجه کسی حتی شلوغم باشه بد بگذره و بی احترامی بشه

من اگه همچین جایی برم که برای بچه ام ارزش قائل نشن قطعا تحمل نمیکنم ...اگه بی احترام به خودم باشه شا ...

منم بچه کسی میاد خونه مون خیلی نازش میکنم و با احترام باهاش حرف میزنم میگم پدر و مادرش دلشون خوشه به بچه 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
خب بریزن مگه نمیشه جمع کرد  مگهما خودمون بچه نبودیم؟

والا ملت یه جوری حرف میزنن انگار نه خودشون بچه دار شدن یا قراره بشن 

یا اینکه عاقل و بالغ متولد شدن و شیطنت نداشتن 

بچه است دیگه 

بعدشم شما اصلا نباید می موندی اونجا با جدیت تمام بچه رو بغل میکردی و میامدی بیرون

شکننده ای سخت...
من بودم به جای حرص خوردم بلند میشدم میومدم بیرون میگفتم شرمنده ببخشید ما رفع زحمت میکنیم والا کسی ک ...

دقیقااااا

2706