2737
2739

مامانم دسینی داره و راضیه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده ساله مولینکس دارم راضیم

تقریبا ماهی دوبار استفاده میکنم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728
مامانم دسینی داره و راضیه

اتفاقا منم ميخواستم دسيني بگيرم 

مامانتون استفادش در چه حده ؟ حرفه اي 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
اتفاقا منم ميخواستم دسيني بگيرم  مامانتون استفادش در چه حده ؟ حرفه اي

خودش زیاد استفاده نمیکنه فقط گاهی استفاده میکنه

ولی من و زنداداشم که میریم اونجا بیشتر استفاده میکنیم.

یجورایی استفاده متوسطه نه کم نه زیاد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
خودش زیاد استفاده نمیکنه فقط گاهی استفاده میکنه ولی من و زنداداشم که میریم اونجا بیشتر استفاده میکن ...

پس در حد همون خمير كيك هست استفادتون 

ميخوام بدونم اگر خمير يكم سفت باشه كم نمياره ؟

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

منم قصد خرید دارم ولی قیمتا خیلی بالا رفته

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

همزن سانیو دارم بزنم به تخته خیلی خوبه

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

من یه 6 سالی هست یه کی خریدم سایونا عالیه همش ور دستمه حتی میخوام نمیرو بزنم باهاش تخم مرغ میزنم😂😂😂

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
پس در حد همون خمير كيك هست استفادتون  ميخوام بدونم اگر خمير يكم سفت باشه كم نمياره ؟

اره خمیر کیک و برای شیرینی و یسری غذاهانیاز داره به همزن

نه کم نمیاره قدرتش خوبه

من یه 6 سالی هست یه کی خریدم سایونا عالیه همش ور دستمه حتی میخوام نمیرو بزنم باهاش تخم مرغ میزنم😂😂 ...

ایرانیه؟توانش چنده

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
ایرانیه؟توانش چنده

نمیدونم دقیق من خمیر نون هم باهاش میزنم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706