2733
2734
عنوان

کدوماتون تو زندگی حالتون خیلییی خوبه و اکثر اوقات شاد و خندونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 58 پست
خیلی داری ولی حس میکنی هیچی نداری حس میکنی سیر نشدی بازم میخوای بازم میخوای پیشرفت بری بالا خیل ...

گل گفتی این کمالگرایی باعث غم میشه فک میکنم ..ویژگی مهمه ادمای شاد البته شاد واقهی کم توقع بودنشونه

یه غرور یخی یه ستاره سرد💗یه شب از همه چی بخدا گله کرد💝یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد💓دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا به چیا رسیدی؟؟

رشته ای که میخواستم دانشگاهی که دوست داشتم با وجودی که خیلی دور از دسترس بود و همت زیادی پشتش میخواست به دست اوردم

میخواستم مستقل بشم تو ۱۹ سالگی با وجودی که پدرم توانایی تامین رفاهم رو داشت کار انجام میدم خرجامو کم کم جدا کردم

تو اطلاعات مطالعه تو دوست یابی تو جذب محبت تو جذابیت های ظاهری و باطنی برای بقیه هیچ ایرادی نیست وعالیم

خانوادمم عالی چه اخلاقی چه فرهنگی چه تحصیلات چه مالی

اما دریغ از ذره ای خوشحالی

حس میکنم کافی نیستم

نمیتونم بخندم اصلا

باورت نمیکنی اگه بگم لبخندم نمیتونم بزنم

2728
یه قانون تو زندگیم دارم حال بدمو جار نمیزنم به خاطر همین سریع تو خودم حلش می کنم و از بین میره.  ...

من که تو خودم میریزم دارم داغون میشم،امروز عصر خیلی دلم. گرفته بود رفتم با ماشین یه دوری بزنم حالم عوض شه ولی همش داشتم تو ماشین اشک میریختم،خسته شدم از این زندگی

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
رشته ای که میخواستم دانشگاهی که دوست داشتم با وجودی که خیلی دور از دسترس بود و همت زیادی پشتش میخواس ...

رشتتون چیه؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
من که تو خودم میریزم دارم داغون میشم،امروز عصر خیلی دلم. گرفته بود رفتم با ماشین یه دوری بزنم حالم ع ...

همون اشک ریختن خودش تخلیه انرژی های بدته وسبک میشی کم کم

یه غرور یخی یه ستاره سرد💗یه شب از همه چی بخدا گله کرد💝یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد💓دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...💞
2738
رشته ای که میخواستم دانشگاهی که دوست داشتم با وجودی که خیلی دور از دسترس بود و همت زیادی پشتش میخواس ...

به خاطر اینهمه داشته هایی که داری و گفتی شکر کن و خوشحال باش عزیزم از درون شاد بودن بهتر از لبخند زدن ی هست که ت دلت غم غوغا می‌کنه .....

من خیلی موقع‌ها که ناراحتم و غصه دارم میخندم از خودم ناراحت میشم باورت میشه چشمام گریانه اما لبخند رو لبمه

من که تو خودم میریزم دارم داغون میشم،امروز عصر خیلی دلم. گرفته بود رفتم با ماشین یه دوری بزنم حالم ع ...

گریه که برای همه است من همون گریهمم نمی زارم کسی ببینه ولی بعدش خودمو آروم میکنم اینقد اینجوری شده جز خودم کسی نمیتونه آرومم کنه. شاید به خاطر طبع شوخی دارم مسائل دنیا به هیچیم نی😂.یا هم کلا دیوونه ام

حالم اکثر اوقات خوبه.. براشم جنگیدم و از نظر خودم بخاطر شکرگزاری از خدا و اعتقاد به لطف و حمایت خدا در همه حال بوده...

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

منم الان نشستم گریه میکنم منم خسته شدم اما چاره چیه فردا باز خورشید طلوع می‌کنه و ی روز دیگه شروع میشود ....  

2706