2733
2734
عنوان

کدوماتون تو زندگی حالتون خیلییی خوبه و اکثر اوقات شاد و خندونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا آدم شادی هستم ازینا که به بقیه هی امید میدن

الحمدلله با شرایط زود کنار میام

کار خاصی ام نکردم واسه این خصلتم

لطف خدا بوده

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2731

منم شادم خداروشکر که خونواده خودم مامانم وداداشام همیشه تو خونمون محیط شاد وپرخنده ای بود الانم من تو خونه خودم اوردم اون شادی رو  

یه غرور یخی یه ستاره سرد💗یه شب از همه چی بخدا گله کرد💝یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد💓دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...💞
من تلاش کردم و جنگیدم و به خیلی چیزا رسیدم و زندگیمم خوبه ولی روزبه روز غمگین ترم حقیقتا یه مریضی ...

مثلا به چیا رسیدی؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

دایی من و خانواده اش اینجوری هستن

در لحظه زندگی میکنن

بسیار زیاد رفت و آمد دارن

اولویتشون تفریحه و شاد بودن

اصلا غم گذشته و نگرانی آینده ندارن

با هم حالشون خوبه 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2740

من 

از بچگی سختی زیادی کشیدم به خاطر همین قدر این روزا مو میدونم مطمئنم اگر اون سختی ها نبود اینقدر از زندگی الانم لذت نمیبردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من خیلی نجنگیدم

خستم ولی نمیدونم چمه نمی‌خوام جا بزنم می‌خوام فوش بدم و برگردم سرکارم

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2706