2733
2739
عنوان

خونه مادرشوهر از گرسنگی میمیرم

3060 بازدید | 96 پست

رودرواسی هم دارم ۵ ماهه عروسی کردم. روم نمیشه چیزی بگم. شوهرمم نیست باید صبر کنم تا بیاد دنبالم. چرا بعضیا شام نمیزارن خب من همش ۴۸ کیلوام ..ناراحتی معده هم دارم نباید گرسنه بمونم. یه موز توی کیفم دارم اگه روم بشه میخورمش .اه 

من میرم خونه مادرشوهر، کلی شکلات و بسکوییت و میوه میبرم🤪🤪

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینطوری بودم شوهرم ک از سرکار میومد میرفتیم بیرون ساندویچ به چه گندگی رو درسته میخوردم با اینکه کلا 47 کیلو بودم. مادرشوهرم انقد کم غذا درست می‌کرد آدم روش نمیشد بخوره بدتر گشنم میشد

چرا آدمیزاد به همه چی عادت میکنه ؟ این یه ویژگی خارق العاده ولی ترسناکه 🤐😔مثال بارزش کرونا و البته هزارتا مثال دیگه... بگرد ببین توی زندگیت به چه چیزای وحشتناک یا عجیبی عادت کردی که حتی یه روزم فکرشو نمیکردی باهاش کنار بیای 
2740

برو یواشکی توی اتاق موز و بخور ک ته دلتو بگیره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

چ شرایط سختی😬

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍