2733
2734

ببخشید خواهرای گلم طولانیه ولی لطف کنین بخونین. همکلاسیم  5سال پیش وقتی اومد خواستگاری چون کار نداشت و محل سکونتمون فرق داشت خانوادم مخالفت کردن اما اون گفت خونواده رو راضی کن. منم خونواده رو راضی کردم و بهش خیلی کمک درسی کردم تا بالاخره استخدام شد قرار بود مجدد بیاد که یهو گفت خونواده من حالا مخالف شدن. بعد گفت بزار محل کار تو  هم مشخص بشه تا دوباره سر محل سکونت بحث پیش نیاد . چندماه گذشت یهو بهم ریخت و 20روزی به حال خودش رهاش کردم دوباره پیام داد اما رفتاراش عوض شد دیگه پیگیر نبود منم دلیلشو دیگه نپرسیدم چون میدونستم بین خودش و خونوادش بحث پیش اومده. از اون به بعد تقریبا 10روز یه بار اونم وقتی کار داشت ازم خبر میگرفت و حرفی از ازدواج نمیزد، منم به همین دلیل ازش سرد شده بودم هیچ موقع پیش قدم نشدم و احوالشو نپرسیدم. دفعه آخری که پیام داد چون خواستگار داشتم و از همسایه ها کنایه شنیده بودم حالم بد بود ، منم جریان رو به همکلاسیم گفتم که زندایی خواستگارم چون جواب رد دادیم رفته به همسایمون گفته شنیدم این دختر خواستگار دکتر میخواد که دکتر هم رد کرده لابد دیگه انتظار داره یه شوهر با اسب سفید براش بیاد. همکلاسیمم گفت بی خیال باش ، بگو آره باید با اسب سفید بیاد. از اون به بعد دو هفته گذشت و خبری ازش نبود من بهش پیام دادم گفت سرماخوردم  ولی حس کردم داره دروغ میگه . الانم تقریبا نزدیک دو هفته هست که خبری ازم نگرفته. به نظرتون به کلی فراموشش کنم یا دوباره ازش خبر بگیرم و ببینم مشکل چیه و تکلیفمو روشن کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم خودتونو معطل این ادم نکنید. به اندازه کافی براش وقت گذاشتین پنج سال مدت کمی نیست. دنبال زندگی خودتون باشید اگر واقعا بخاد یا میاد جلو یا یه توضیحی میده وگرنه بی خیالش بشید

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلاااااااا نیگاشم نکن 

به خداااا پسر اگه‌بخواد اگه عاشق باشه زمین و زمانو بهم میدوزه

این آدما تکلیفشون مشخص نیس فقط عذابت میدن به طرق مختلف

هنر معشوقه ایست که در آخر با دیگران تقسیم میشود.
بنظرم خودتونو معطل این ادم نکنید. به اندازه کافی براش وقت گذاشتین پنج سال مدت کمی نیست. دنبال زندگی ...

ممنونم عزیزم نه واقعا دیگه نمیخوام معطلش بشم برام دعا کن که بتونم فراموشش کنم

2738

اگه خاستگار خوب داری حتی خبرش هم نکن بچه پرو این نظر منه اما شما باید از دلتون و عقلتون بپرسید چیکار کنم 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
پسر اگه عاشق باشه ۱دقیقه هم به حال خودت نمیزارتت  دیگه ببین این آدمی که‌واسش تب کردی کیه

آره واقعا کاش ما دخترا یاد میگرفتیم احساساتمون رو واسه آدم اشتباهی خرج نکنیم

ممنونم عزیزم نه واقعا دیگه نمیخوام معطلش بشم برام دعا کن که بتونم فراموشش کنم

حتما میتونی عزیزم.شما لایق بهترین ها هستید نه کسی که پنج ساله علاف و معطلتون  کرده(ببخشید رک گفتم) مطئنم موردهای خیلی بهتر از این براتون پیش میاد که اصلا به این  یافکر نمیکنید یا میگید وای چه خوب شدباهاش ازدواج نکردم 😄

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه خاستگار خوب داری حتی خبرش هم نکن بچه پرو این نظر منه اما شما باید از دلتون و عقلتون بپرسید چیکار ...

عقلم از اول هم میگفت ما به درد هم نمیخوریم اما بازم احساسی عمل کردم و جلوی خونوادم وایسادم

2706