2737
2734
عنوان

ماجرای عاشق شدنم(گزارش نزنید خواهشا)

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 67 پست
می دونی یکی از بزرگترین حسرت های زندگیم این هست که چرا هیچ وقت برای هیچ مردی مهم نبودم و یا بهتر بگ ...

مطمئن باش اینجور مردا تو زندگی خیلی از دخترها رفتن 

اکثر دخترا همچین تجربه ای رو دارن ، اما دلیل نمیشه سالها و سالها به یه احساس یا یه اشتباه فکر کرد

بعضی از مردا احساس دختر براش مهم نیست ، برای یه مدت با دختر هستن ، بعد خیلی راحت برمیگردن به زندگی سابقشون 

اصلا فکر نمیکن ممکنه  دختر با این رفتار نابود شه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

استارتر تو دختر باهوشی هستی ، دست به قلمتم واقعا خوبه ،مشخصه ادمی هستی اهل مطالعه 

تو میتونی یه زندگی فوق العاده برای خودت بسازی ، کافیه دستتو بذاری رو پات و بلند شی 

من که یه دخترم از خوندن تاپیکات احساس خوبی ازت دارم

مطمئنا یه پسر ، یه پسر متشخص ، خیلی راحت جذبت میشه 

اگه سر راهت قرار بگیره ، یا سعی کنی مسیر زندگیتو به سمت  آرزوهات تغییر بدی ، البته باید بخوای و یه یا علی بگی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه معرفیش کرد نمی دونم آخرش نوشتن رو ادامه بدم یا نه؟ به نظرت اگر دکتری باشم و بی ربط به ادبیات ...

بنظرم رمان بنویس چون من متن تو دوس داشتم

میتونی بذاری تو پیج و سایت و نرم افزار

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
مطمئن باش اینجور مردا تو زندگی خیلی از دخترها رفتن  اکثر دخترا همچین تجربه ای رو دارن ، اما دل ...

گاهی تنهایی که اذیتم می کنه با خودم میگم اون زندگی خودش رو می کنه و خوش هست و داره تفریح می کنه و هر از گاهی فقط می نویسه و کلاس غمگین بودن می ذاره اونم خدا می دونه با چه هدفی...

من زندگیم اینطوری سرد و بی روح گذشت...

2731
استارتر تو دختر باهوشی هستی ، دست به قلمتم واقعا خوبه ،مشخصه ادمی هستی اهل مطالعه  تو میتونی ی ...

ممنونم از نظر لطفت دوستم

چه حس خوبی بهم دادی

حسی که در خودم کمش کردم

برات آرزوی خوشبختی دارم

برام دعا کن❤

ممنونم از نظر لطفت دوستم چه حس خوبی بهم دادی حسی که در خودم کمش کردم برات آرزوی خوشبختی دارم برا ...

حتما عزیزم 🌹

منم برات آرزوی خوشبختی و خوشحالی فراوون دارم ⁦♥️⁩

2740

خب عزیزم شما خودت بازیچه قرار گرفتی و قربانی هستی.شما نمیدونستید اون متاهله.و عاشق شدید.یه عصقه پاک.منم جای شما بودم قطعا این اتفاق برام می افتاد

من اصصصصلا منظورم با کسایی که قربانی میشن نیست.من منظورم کسایی بود که میدونن طرف متاهله و دل ب دلش میدنه.

اینجا اون مرد مقصر بوده که قبل ازینکه کامل طلاق بگیره بدای فرار از حالای بدش اومده ی دختر معصوم و بازیچه فرار داده و حال خودش موقتی خوب کرده تا خانمش برگرده.

شما صد در صد بازیچه شدی.مثل خیلی از دخترای دیگه و همینطور پسرا.چون خیلی از پسرای مجردم عاسق زن متاهل میشن بدون اینکه بدونن اون زن متاهله و بعدش میشکنن.

خب عزیزم شما خودت بازیچه قرار گرفتی و قربانی هستی.شما نمیدونستید اون متاهله.و عاشق شدید.یه عصقه پاک. ...

خیلی زن های (مردها) نمی دونن اون آدم متاهله و عاشق میشن

فرض کن همسرش قهر کرده هفت هشت ماهه رفته، کاملا می توونه مثل یه آدم مجرد رفتار کنه

بعد که می فهمن، اراده آدم ها با همدیگه متفاوت هست، سخت هست عشق کسی رو فراموش کردن که با تمام وجودت پذیرفته بودیش یا فکر می کردی همونی هست که همیشه آرزوش رو داشتی یا بهش وابسته شدی

سخت هست دل کندن و اگر من از زنان مجرد پای تاپیک های اینچنین دفاع کردم به معنای این نبود که با رفتار این مرد موافقم، از یک طرفه به قاضی رفتن کلافه ام، شما که خبر ندارید چه به اون آدم گذشته، به معنای این هست که واقعا ناراحتم تووی اینگونه برخورد آقایون، در رفتارشون ذره ای انسانیت و مسئولیت پذیری نیست و اگر انسانیت و مسئولیت پذیری هم بخواد درش پدید بیاد نسبت به زندگی اولشون هست، نه زندگی های دیگه ای که با خودخواهی خراب کرده

همیشه میگن زن مجرد خونه خراب کن! تا حالا به این فکر کردی چقدر خونه و سقف آرامش و احساس آدمای مجرد بازیچه ی منم منم ها و خودخواهی های زندگی متاهلی شده باشه؟

خیلی زن های نمی دونن اون آدم متاهله و عاشق میشن فرض کن همسرش قهر کرده هفت هشت ماهه رفته، کاملا می ت ...

ن هیچکس نمیگه زن مجرد خونه خراب کنه.اگه بگن حرف غلطیه

.کسی ک ندونه که خرونه خراب کن نیست.

بعدش عزیزم درسته عاشق شدی ولی فراموش کردن هم راه داره.هستن مردای خوب.کسایی که اگه باهاشون وارد رابطه بشی تازه میفهمی عشق واقعی چی بوده اصلا.ب نظرم حتما با ی ادم درست وارد رابطه شو تا بدونی که میشه این ادم و فراموش کرد.

بعد گلم اصلا نمیخوام سرزنشت‌کنم ولی قبول کن گاهی سادگی ما خانم ها هم باعث میشه که گولمون بزنن.شما ک میدونستی اون بچه داره ب نظرم باید ی جوری شناسنامشو میدیدی.حالا اینکه ک گذشت ولی با اینکه ازت کوچیکترم خواهرانه بهت میگم تو رابطه با مردا دقت کن.ساده نباش رودربایسی هم نداشته باش.حتما اول امتحانشون کن کانل ببین راست میگن یا نه بعد دل ببند

ن هیچکس نمیگه زن مجرد خونه خراب کنه.اگه بگن حرف غلطیه .کسی ک ندونه که خرونه خراب کن نیست. بعدش عزی ...

کلا از مردها بدم اومده...

به هیشکی نمی توونم اعتماد کنم و باورم نمیشه راست بگن!

از هر کدوم یه جور می ترسم

کلا از مردها بدم اومده... به هیشکی نمی توونم اعتماد کنم و باورم نمیشه راست بگن! از هر کدوم یه جور ...

ن مردای خوبم داریم.ب خدا مردایی که واقعی عاشق میشن از زنا عاشقترن.مردا رو خیلی راحت میشه نگه داشت.

مردا عین بچه هستن.تو آدمِ دروغگو گیرت افتاده چشمت ترسیده

خیلی سال هست که باهاش قطع ارتباط هستم ولی صفحات مجازیش رو می خوونم یه جورایی طولانی مدت ازش بی خبر ...

خخخ میدونی واست سمه ها میدونی وقت تلف کردنه میدونی زجر میکشی ولی بازم میخای اون باشه ینی خودت نمیخای فراموشش کنی مث من...🥀

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
خخخ میدونی واست سمه ها میدونی وقت تلف کردنه میدونی زجر میکشی ولی بازم میخای اون باشه ینی خودت نمیخای ...

من فراموشش کردم، یه جورایی حتی متنفرم ازش 

ولی چون تنهام اگر صفحه اش رو نخوونم ممکنه ناخواسته به سمتش کشیده بشم، چون فراموشکارم و دل مهربونی دارم

2706