2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🔴تشییع پیکر چهار شهید دفاع مقدس در شهر شهیدان

🔹شهید مهدی شکیبایی فرزند حسین که در ۱۷ سالگی از چزابه به آسمان پرکشید و امروز که بازگشته، پدر و مادرش خفته در خاک هستند.

🔹شهید عباس نصیری فرزند سعادت هم در ۱۶ سالگی جام شهادت را از چزابه سرکشید و او هم پدر و مادر را در تشییع به همراه نخواهد داشت.

🔹شهیدفتح الله عابدینی فرزند محمود از دلاورمردان لشکر۸ در سال ۶۰ شهادت را در آغوش گرفت و نامش را در طومار افتخارات چزابه ثبت و ضبط کرد.

🔹شهید حسین احمدی فرزند جعفرعلی از مردان ارتش فداکار زبیدان را ره عنوان سکوی حرکت به سوی دوست برگزید و مدال شهادت را برگردن آویخت و امروز که بازگشته، پدرش نیست امام مادر همچنان چشم به در و منتظر مانده است.

🔸این شهدا قرار است روز یکشنبه ۲۸  دی‌ماه ساعت ۹:۳۰ از فلکه فیض مصادف با شهادت شهادت حضرت زهرا(س) و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشییع و تدفین شوند.

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
https://www.dalfak.com/w/2c7sz/خادم-العباس-ع-جانبازشهید-حاج-محمود-آرزومند-1380

سلام الهه جان واقعا از تمامی زحماتی که برای شهدا کشیدی سپاسگزارم الهی که خدا اجرتون رو هم این دنیا هم اون دنیا با دستای سیدالشهدا بهتون عنایت کنه 

الهی عاقبتت بخیر باشه 

لذت بردم از این فیلمی که گذاشتی 

خواهر گلم امیدوارم خیلی زود بتونی دوباره شهدای عزیزو معرفی کنی 

نمیدونم شهید سید جواد حسینی شهید میرفتی  رو هم معرفی کردین یا نه اگر نه خیلی دوست دارم بیشتر باهاشون آشنا بشم شهیدیه سردار عزیز فرمودن مقامشون از امامزاده ها بالاتر هست 

برای شهید آرزومند هم صلوات میفرستم 

بازم تشکر میکنم بخاطر لحظات آسمانی که برامون رقم زدی❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706