2733
2734
سلام خواهر گلم خسته نباشید  تشکر می کنم   از تمام زحماتی که این مدت انجام دادی و با توجه ...

سلام خواهر نازنینم ، همچنین خواهر گلم 😘🌹🙏 . تمام زحمات و تلاش های دوستان عزیز بوده ، خدا به همه عزیزان پاداشی عظیم عطا کنه و ما رو از دعای خیرشان محروم نفرمایند . إن شالله سعات و توفیق  باشه که تا آخر عمر ادامه دهنده باشیم و هر روز رو با نام شهدا آغاز کنیم . إن شالله 🌸🌸🌸

فدای محبتتون عزیزم ، بنده قابل محبت دوستان نیستم 🌹🙏🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
135 صلوات هدیه می کنم به شهید امروز  التماس دعا عزیزان

حاجت روا باشید عزیزم 😘😘😘🌹🙏🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست گلم...اجرت با خدای مهربون..حاجتت روا انشالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2731

سلام الهه جون عزیزم😘😘 🌹🌹امیدوارم تاپیک شهداذخیره معنوی اخرتتون باشه ومورد قبول درگاه حق تعالی انشالله🙏🙏🙏

ممنون ازتاپیک امشب انشالله هروقت اگه لیاقت داشتم ورفتم وپیداکردم نائب زیاره همه دوستان هستم راستش یکم دلم گرفت 😭😭ولی امیدوارم هرجاهستین خوب وخوش وسلامت باشین من خیلی دعاگوتون هستم خیلی دوستتون دارم هرچی ازشهدادارم ازتاپیک شماست که حال وهوای منوعوض کردین ممنون🌹🌹❤❤

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
2740

سوره واقعه هدیه به شهیدبزرگوار🌹🌹

سوره واقعه هدیه به الهه عزیزم به نیت براورده شدن حوائج🙏🙏

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم

سلام سوره الرحمان هدیه به شهید امروز.

از خدا می خوام فرصتی ماورای ساعات عادی برای شما خواهر عزیز هدیه بدن که جزء عمر شما حساب نشن و دوباره به این امر خیر بپردازید.مثل ساعاتی که برای نماز جمعه صرف میشه ولی جزگ عمر حساب نمیشن.

از زحمت های شما در این مدت متشکرم.در حق من خواهری کردین و به رشد وتعالی روحم کمک کردین.خدا اجرتون بده.

سلام الهه ی عزیزم، ممنون که با همت و تلاش زیبا و قشنگت ما رو روزها مهمان شهدا کردی، من هنوز به اندازه ی کافی از این مهمانی بهره نبردم و دوست داشتم همچنان این فضای زیبا ادامه داشته باشه😭😭😭.

انشاالله خداوند به توفیقاتت بیفزاید و در هر مسیری که هستی زنده کننده ی یاد و نام شهدا باشی🌺🌺🌺.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

یک حمد و سه توحید هدیه به شهید بزرگوار.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

سلام خواهر گلم خانوم میلانی نازنین اجرتون باخانوم زینب کبری سلام الله علیه انشاالله خدا بهتون قدرتی عطا کنه که توی رهرویی شهدا همیشه سبز وپایدار بمانید ارزوی من بهترین هاست برای شما خواهر مهربونم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

دوهزار صلوات هدیه میکنم به حضرت امام موسی کاظم علیه السلام به نیابت از این شهید بزرگوار انشاالله که همه عزیزان تایپیک با دست باب الحوائج اقا موسی کاظم علیه السلام حاجت روا بشن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706