2737
2739
سلام الهه جون عزیزم😘😘 🌹🌹امیدوارم تاپیک شهداذخیره معنوی اخرتتون باشه ومورد قبول درگاه حق تعالی ان ...

سلام عزیزم دست بوس شما نازنین هستم . هر چه هست از برکت دعای شما عزیزان هست ، خدا خیرتون بده عزیزم 

بسیار التماس دعا 

شرمنده محبت های شما عزیز هستم 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام سوره الرحمان هدیه به شهید امروز. از خدا می خوام فرصتی ماورای ساعات عادی برای شما خواهر عزیز هد ...

سلام عزیزم . فدای محبتتون خواهر نازنینم .. 

بسیار التماس دعا دارم . از تمام دعاهای خیرتون سپاسگزارم 

شرمنده لطف شما هستم . التماس دعا 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الهه ی عزیزم، ممنون که با همت و تلاش زیبا و قشنگت ما رو روزها مهمان شهدا کردی، من هنوز به انداز ...

سلام به خواهر نازنینم .. عزیز فدای محبتتون بشم . خیلی خیلی لطف دارید . تشکر. از زحمات شما خواهر مهربان و عزیزم. .. إن شالله توکل بخدا 

التماس دعای بسیار 🌿😘😘🙏

هر چه برکت و خوبی بوده  از دعای  شما عزیزان بوده و هست . قلب و وجود نازنین شما برای همه ما ارزشمند هست . 😘😘😘😘

سلام الهه جان واقعا از تمامی زحماتی که برای شهدا کشیدی سپاسگزارم الهی که خدا اجرتون رو هم این دنیا ه ...

سلام بر عزیز دل، خدا خیرتون بده عزیزم ،خیلی خیلی ممنون نازنینم 😘😘بنده اصلا قابل به محبت شما عزیزان نیستم . برکت شما عزیزان بوده خواهر عزیزم . تشکر از زحمات و دعاهای خیرتون 

التماس دعا از شما مهربونم 😘 دارم 

شهیدی که بیان کردید رو نمیدونم و یادم نیست که رفتیم زیارتشون یا نه ، چون تشابه نام و فامیل هست با این نام . بعد جستجو میکنم و سر فرصت شد میریم زیارتشون . .

تشکر از معرفی ارزشمند شهدا 🙏🙏🙏😘😘😘😘😘😘😘😘

2728
سلام دوست گلم...اجرت با خدای مهربون..حاجتت روا انشالله اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام بر خواهر جان نازنینم  😘😘🌟🙏🙏🙏🙏❤️ دست بوس  شما هستم عزیز . بیشتر تاپیک ها به برکت زحمات شما پربازدید شده ، إن شالله شهدا برکت چند برابر عنایت کنند به همه ی ما و بهترین ها برای شما رقم بخوره . دلتون به حق حضرت زهرا س شاد باشه .😘😘التماس دعا 😘😘🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خدا حفظتون کنه وخدا خیرتون بده

همچنین عزیزم . فدای شما 😘😘😘😘🙏🙏❤️

سلام عزیزم دست بوس شما نازنین هستم . هر چه هست از برکت دعای شما عزیزان هست ، خدا خیرتون بده عزیزم&nb ...

انشالله همیشه موفق باشین وخداپشت وپناهتون باشه😘😘😘❤❤❤🌹🌹

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
2740
سلام بر خواهر جان نازنینم  😘😘🌟🙏🙏🙏🙏❤️ دست بوس  شما هستم عزیز . بیشتر تاپیک ها به برک ...

خواهش. میکنم دوست گلم...هر کاری کردیم انجام وظیفه بوده...انشالله که حاجت روا و سربلند بشی عزیزم.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام بر عزیز دل، خدا خیرتون بده عزیزم ،خیلی خیلی ممنون نازنینم 😘😘بنده اصلا قابل به محبت شما عزیزان ...

خواهش میکنم خواهر خداروشکر میکنم که خدا به من لطف داشت و منو با شما و تاپیک ارزشمندتون آشنا کرد 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.