2737
2734
عنوان

قد کوتاه دوس پسر

5070 بازدید | 112 پست

سلام من ۹ ماهه با یه پسر دوست هستم و این دوستی مجازی بوده به این خاطر که ایشون تهران بودند و من تبریز و بخاطر این پیش نیومده بود که همدیگرو از نزدیک ببینیم

من قدم نسبت به میانگین دخترا بلنده و ۱۷۳ هستم

اینو بهش گفته بودم اونم مشکلی نداشت و میگف که خوبه قدت منم فک میکردم حتما قدش از من بلندتره که چیزی نمیگه

طی این ۹ ماه خیلی عاشقش شدم اونم همینطور در حدی که خانواده هر دو طرف توی جریان بودند و قرار بود بعده عید خواستگاری انجام بگیره خیلی بهم وابسته شدیم

تا اینکه ۲ روز پیش وقتی اعلام کردن تهران هم وضیعتش از لحاظ کرونایی زرد شده و میتونه از پلیس راه خارج بشه گف دیگه تحمل ندارمو دارم میام ببینمت

با کلی استرسو خوشحالی هردو ذوق زده که بعده این همه مدت همدیگرو میبینم البته قبلا تصویری دیده بودیم ولی اولین بار حضوری بود

وقتی اومد در ماشینو برام باز کنه جا خوردم قدش تقریبا ۵ سانتی کوتاه تر ار من بود اون لحظه حس کردم مردم واسه یه آن

ولی به روش نیاوردم

الان نمیدونم چیکار کنم دیشب بهش گفتم که از لحاط هیکل بهم نمیخوریم خیلی ناراحت شده منم که از بعده قرار ۲ روزه فقط گریه کردم که چجوری میخوام بدونه اون باشم

اصلا نمیدونم جیکار کنم لطفا کمکم کنید

راستی من ۲۰ سالمه و ایشون ۲۵ سالشه

😐

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

مگه تو عشق قد و قواره مهمه ؟

پس عاشق نبودی.هورمونات به هم ریخته یه مدت بگذره از سرت میفته فراموشش میکنی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
مگه تو عشق قد و قواره مهمه ؟ پس عاشق نبودی.هورمونات به هم ریخته یه مدت بگذره از سرت میفته فراموش ...

برای من نه مهم نیست حتی راضیم برم باهاش دور از همه زندگی کنم ولی خانوادم چی

پس عاشقش نبودی فقط وابستگی من دوتا دخترخاله هام با دو تا پسر ازدواج کردن هردو شوهرا یکم کوتاه ترن خیلی کم جوری کع بقیه به روشون میوردن حتی خودمم بهش گفتم به شوهرت بگو لژ مخفی بخره بزاره توی کفشش.

والا خوشبختن انشالله هم همیشه باشن

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706