2733
2734
عنوان

بابام خیلی تبعیص میذاره

123 بازدید | 6 پست

به خواهربزرگم که ناتنیه خونه داده منو برادرم که کلی هواشو داریم بهمون نداده کلا واسه خونه هر چی میگیره واسه خواهرمم میگیره ولی به ما هزارتومان نمیده مادرخواهرم خیلی سال پیش طلاق گرفته مادر منم طلاق گرفته ما پیش پدرم زندگی میکنیم در حال حاطر و پدرم مجرده ولی تبعیضاش اعصابمو ریخته بهم تازه جهیزیشو کامل داده کلی سرویس طلا بهش داده واسش ماشین خریده سیسمونی خواهر زادمو کامل داده تازه یه خونه هم خریده بود اونم پدرم نصف پولشو داده بود من به پدرم گفتم نباید تبعیص بداره ولی میگه به شما چه والا خواهرم نه تحصیلات انچنانی داره نه ظاهر خوبی فقط منتطرم پدرم نیاز به کمک داشته باشه اونوقت پشتشو خالی کردم میفهمه همه یه من میگن شما که نیاز پالی نداری چرا میری سرکار ولی نمیدونن که پدرم چه ادم مضخرفیه

الان خواهرت گشنه میموند یا جهیزیه نداشت دلت خنک میشد؟  

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خواهرت گشنه میموند یا جهیزیه نداشت دلت خنک میشد؟    

اره تو نمیدونی چه ادمیه هرجا نشسته بدما روگفته واسه من خاستگار اومده بود چون بابام باید جهیزیه میداداونقدر پیش بابام از پسره بد گفت که بابام گفت نمیخواد ازدواج کنی درحالی که پسره خیلی خوب بود ولی من قصد ازدواج نداشتم پافشاری نکردم اینو گفتم تا بدونی چقدر لجنه لطفا اگه چیزی نمیدونید قصاوت نکنید

2728
هر چند که ارتباط پدردختری رو به تحصیلات و ظاهر متوجه نشدم اما خیلی بده که پدر مادرا تبعیض قائل میشن ...

نه منطورم این بود طاهر و تحصیلات بالایی نداره که باعث شه پدرم بگه من بهش افتحخار میکنم و چون تحصیلات انچنانی داره این خونرو میدم بهش منطورن این بود مثل منو برادرم هست تحصیلاتش امزدوارم متوجه شده باشین بله خیلی بده من واقعا دلم شکسته که پدرم تبعیض گذاشتن

اره تو نمیدونی چه ادمیه هرجا نشسته بدما روگفته واسه من خاستگار اومده بود چون بابام باید جهیزیه میداد ...

قاضی که خداس ولی منظورم اینه چشمت به دست این و اون نباشه بعضی وقت ها باید از حق خودت هم شده بگذری و حقت رو از خدا بخوای

به این آدما اعتباری نیس

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است