2737
2739
عنوان

تو فامیلتون دختر مجرد سن بالا بیشتر دارید یا پسر مجرد سن بالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 102 پست

من ۱۵ سالمه 

داداشم ۲۴

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر ۴۲ ساله داشتیم با یه مورد عالی عقد کرد بعد از ۳ ماه کارشون ب طلاق کشید

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

تا دلت بخواد پسر هست😂

دخترا بیشتر شوهر کردن

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2740

پسر مجرد 😐😐

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

پسرای و دخترای فامیل ما اکثرا بالای ۳۰و مجردن کلا تو فامیل ما دختر پسرا دیر ازدواج میکنن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

یکی از عموهام سالی یبار عصبی میشد

هر وقت هم عصبی میشد 

یه شکلات میخورد اروم میشد

تصمیم گرفتیم زنش بدیم🙈 بنده خدا بعد از یه ماه از ازدواج دیابت گرفت مرد🤣و این چنین شد که پسران ما تصمیم گرفتند تا اخر عمر مجرد بمونن ولی زن نگیرن 😑😂

2706