2733
2734
عنوان

دوستان برام یه اتفاق ناگوار افتاد امروز از عداب وجدان دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 30 پست

اگر قلاده داشته صاحب داره و صاحبش بهش میرسه نگران نباش، منم خیلی میترسم از سگ

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما خوب شده پاش نگران نباش عزیزم،بعد هروقت جایی دیدی سگ داره میاد طرفت،فرار نکن،خیلی عادی راه برو،آیت الکرسی بخونی سگ نمیاد سمتت،برای من پیش اومد بارها،باآرامش ایت الکرسی خوندم و راحت از کنارش رد شدم

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)

خداروشکر شماو خیلیا وجدان دارید چند وقت پیش ازبالکن که نگاه میکردم مامورای شهرداری یه چندتا سگ و با چماق میزدن اینقددلم سوخت که نگو بخاطر پول 

خدارحم کرد یه پسر جوان اومد چماق و ازدست ماموره گرف گف یکی بزنم بهت تا ببینی دردشو باحیوون زبون بسته چیکارداری 

شما کارتون از ترس بوده ان اشالله چیزیش نشده نگران نباش عزیزم

لایک نکنید                      
خداروشکر شماو خیلیا وجدان دارید چند وقت پیش ازبالکن که نگاه میکردم مامورای شهرداری یه چندتا سگ و با ...

من خودم از نگه داری سگ خوشم نمیاد 

ولی همیشه دلم برای سگا و گربه های ولگرد میسوزه

هروقت میریم بیرون حتما غذای اضافه برمیدارم که اگر بیان دورم بهشون بدم 

سگ خیلی با وفاس

یبار ک بهش غذا بدی 

تا اخر عمر میشناستت و حتی ازت دفاع میکنه

ولی این اروم نمیوکد داشت میدویید و پارس میکرد 

قالب تهی کرده بودم

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2738

من اگه یه سگ بدو بدو بیاد سمتم قلبم از جاش کنده میشه اصلا دیگه حرکاتمو نمیتونم کنترل کنم از شدت وحشت 

البته این سگا که داخل شهرن نه اونا بی آزارن ولی سگای محیط روستا  و سگای گله اصلااااااااااااا آروم نیستن 

توهم از قصد اونکارو نکردی ناراحت نباش اتفاقه به هر حال هرطور و برای هرکسی ممکنه پیش بیاد

ممنون دوستان  نیاز به دلداری داشتم یکم ارومتر شدم

خداروشکر

کاش همه انقدر دل رحم بودن💙

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

آخی زبون بسته🥺ولی منم خیلی ازسگ که به سمتم بدوه میترسم اصلا اون لحظه مغزم هنگ میکنه....عزیزم اشکال نداره خوب شماکه عمدی نکردی بعدم خوب میشه ناقص که نشده بگی مثلا یه پاشو ازدست داد .....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706