2733
2734

امروز همراه شوهر و پسر ومادرم رفته بودیم طبیعت سر زمین هامون

بعد غذا خوردن شوهرم قلیون گذاشت داشتم میکشیدم ک به سرعت برق دیدم یه سگ بزرگ ک غلاده هم گردنش بود داره میاد ب سمتم 

شوهرم و پسرم تو ماشین بودن من و مامانم کنار هم پیش اتیش منم به حدی ترسیده بودم ک فقط جیغ زدم و قلیونو پرت کردم سمتش و متاسفانه یه تیکه ذغال افتاد رو زمین وپای سگه رفت روش بعدم تا موقعه شوهرم اومد و فراریش داد

از ظهر ذهنم درگیر این مسئله است و واقعا عذاب وجدان دارم و حتی گریه کردم و شوهرم دایم دلداری میده ک تو ناخاسته اینکارو کردی 

ولی نمیتونم از فکرش بیام بیرون 

ینی اون بیچاره چه میکشه از درد😣😣

چه کنم خیلی اشفتم 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عب نداره عمدی نبود ک

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

اگه براتون مقدوره برگردید همون جایی که بودین و این اتفاق افتاده به همراه یه فرد ماهر که بتونه اون حیوان بیچاره رو بگیره پیداش کنین و اگه نیاز بود ببرید پانسیون یا کلینیک دامپزشکی 

تو ک از عمد اینکارو نکردی بابا

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
عمدی نبوده ولی کلا سگ تا کاریش نداشته باشید کارتون نداره داشت میومد سمتتون نترسید

اخه میدویید خیلی وحشیانه 

کپ کرده بودم غلاده هم داشت و فهمیدم سگ گله است حتما گیرنده 

وگرنه سگ ولگرد زیاد دیدم ک حتی بهشون غذا دادم یا میومدن پیشم مینشستن ولی این میدویید به قصد گرفتن بود شایدم بوی غذا بهش خورده بود 

زغال روی بدنش که نیفتاده زیر پاش بوده مطمئن باش اونم پاشو سریع برداشته بعدم شما از قصد نکردی خدایی نکرده ممکن بود بیاد سمت شما و مادرت ناراحت نباش عزیزم این همه سگ و گربه میرن زیر ماشین تلف میشن خدا خودش میدونه از عمد نبوده

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
اگه براتون مقدوره برگردید همون جایی که بودین و این اتفاق افتاده به همراه یه فرد ماهر که بتونه اون حی ...

قک نکنم اونجا بمونه سگ گله بود چون قلاده داشت

2706