2733
2734
عنوان

شده یه غذاییو به زور قورت بدین ؟

342 بازدید | 33 پست

خونه یه بنده خدایی مهمون بودیم بعد موقع غذا خوردن صاحب خونه دقیقا روبرو من بود لقمه اولو که گزاشتم یه مو تو غذا بود  صاحب خونم بهم لبخند میزد نه میشد در بیارم نه قورت بدم دیکه سختی دادم پایین 😢 

یبار یجا شور گوجه خوردم جلو صاحبخونه فقط به زور قورت دادم اصلا دوست نداشتم 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بابام تو مراسم خواستگاری مامانم یه شیرینی برداشت بیچاره داشت خفه میشد می‌گفت از خشکی شیرینی‌ پایین نمیرفت 🤣

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

خداییی اون لحظه آدم میمونه چیکار کنه من چندین مرتبه تو غذای یکی از اقوام نزدیکم مو دیدم😬

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2740
نمیدونم چی بود واقعا گوچه چروکیده از تو آب نمک در اوردن خودشون کلی به به چه چه میکردن اما به مزاج من ...

تصورش کردم بدم اومد حق داشتی😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

مامانم امروز ناهار هم ماکارانی آورد هم سوپ بعد جالبه میدونه من از دنبه و شلغم متنفرم حالا تو ماکارانی دنبه ریخته توی سوپ شلغم ریخته به منم نگفته اول یه قاشق ماکارانی خوردم تند تند رفتم دسشویی 

بعدش اومدم سوپ خوردم دیدم توش شلغم ریخته😞😞

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

تو بعضی مهمونیا که قیمه درست میکنن پوست لیمو  عمانی له شده تو غذا یهو اشتباهی میاد تو قاشقم منم مجبورم قورتش بدم  بدترین لحظه دنیاست 

یا یه تیکه استخون بیاد زیر دندونم 

اون لحظه میخوام خودمو بکشم  متنفرم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706