2737
2739
عنوان

اعصابمو بهم میریزه

80 بازدید | 12 پست

من تازگی برام یه مشکلی پیش اومده اوایلش برام سخت بود اما باهاش کنار اومدم و فراموش کردم دیگه برام مهم نیست و غصه نمیخورم براش ولی شبا همه اش خواب های مرتبط با اون موضوع رو میبینم که دارم گریه میکنم یا حرص میخورم تو خواب 

چیکار کنم نمیخوام این خواب ها اعصابمو خورد کنن چون میخوام کاملا فراموش کنم ولی معمولا با این خواب ها بیدار میشم و روزمو خراب میکنه

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از عطاری قطره ی استاخدوس بگیر ارامبخشه گیاهی و بی ضرر شبها دو سه ساعت قبل اب ۲۰ قطره بریز تو یک چهارم لیوان اب بخور  

اگه هم متاهلی و تو رابطه سرد شدی قطره گل سرخ و بگیر هر دوش ضد استرسه 

میرقصانم زندگی را به سازم
2728

اخه کلا بحث خونه اس همه یه جورایی راجبش میحرفن ولی من باهاش کنار اومدم و تو بیداری برام مهم نیست دیگه ولی تو خواب همش گریه و ... اعصابمو خورد میکنن

خودتو گول زدی اصلا فراموشش نکردی😥

دیگه  با این کارایی که کرده باید فراموش کنم رفته زن گرفته چرا باید دوباره به این ادم فکر کنم

از عطاری قطره ی استاخدوس بگیر ارامبخشه گیاهی و بی ضرر شبها دو سه ساعت قبل اب ۲۰ قطره بریز تو یک چهار ...

مرسی گلم نه مجردم

2740
شاید اون بهت فکر میکنه میاد به خوابت 

نه بابا اون الان دنبال نامزد بازیشه  

همش خواب میبینم تو یه جمعی با همیم حرصم میده یا من پیش باباش گریه میکنم که پسرت چرا اینکارو کرد در صورتی که تو بیداری این مسائل رو برای خودم حل کردم و دیگه برام مهم نیست

نه بابا اون الان دنبال نامزد بازیشه   همش خواب میبینم تو یه جمعی با همیم حرصم میده یا من پیش ب ...

منم گاهی وقتا خواستگار قبلیم رو میبینم که جور نشد خیلی همدیگه رو دوست داشتیم من راجبش اصلا فکر نمیکنم ولی گاهی توی خواب میبینم همین دو روز پیش خواب دیدم طلاق گرفته میخواد بیاد دوباره خواستگاری ولی مطمعنم حرفمو زدن اومده به خوابم 

من اگه کسی پشت سرم حرف بزنه صد درصد خوابش رو میبینم

منم گاهی وقتا خواستگار قبلیم رو میبینم که جور نشد خیلی همدیگه رو دوست داشتیم من راجبش اصلا فکر نمیکن ...

اره والا منم همش همینجور خوابارو میبینم درصورتی که نمیخوام اصلا بهش فکر کنم یه حتی یه کوچولو بهش شانس برگشت بدم عمرا تو بیداری برام تموم تمومه 

اره والا منم همش همینجور خوابارو میبینم درصورتی که نمیخوام اصلا بهش فکر کنم یه حتی یه کوچولو بهش شان ...

اره کسی که خیانت کرده نباید جای برگشتی واسش گذاشت برن گم شن مردا همشون سرتا پا یک کرباسن.منم همینطور دو روز اعصابم خورده که چرا اومده به خوابم چی از ذهنش گذشته چه حرفی زده پشت سرم که باز اومده خوابم 

اره کسی که خیانت کرده نباید جای برگشتی واسش گذاشت برن گم شن مردا همشون سرتا پا یک کرباسن.منم همینطور ...

اوهوم به خودم قول دادم که دیدمش هم به روش نیارم چون فامیلیم میدونم رو در رو میشیم نمیخوام نه چیزی بهش بگم نه بد رفتار کنم ولی این خواب ها نمیذارن عصبی میکنن منو