2733
2734
عنوان

میخام سالم خوری رو شروع کنم ولی..

94 بازدید | 10 پست

نمیشه کامل سالم خوری داشت مثلا رب گوجه توش مواد افزودنیه و مقداری قند داره وتو بیشتر غذاها رب استفاده میکنیم.. اما تا جایی که ممکنه و بتونم رعایت میکنم🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودتون ربش رو درست کنید

البته هنوز فصلش نیست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731

آفرین به جای رب گوجه میتونی چند کیلو گوجه خودت بخری، پوره کنی بجوشونی بریزی داخل ظرف بذاری فریزر هر وقت خواستی استفاده کنی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

رب خونگی هم فکر کنم بتونید پیدا کنید

بعضیا خودشون تو خونه درست میکنن و میفروشن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

هر جور که فکر میکنم تو این مملکت اصلا نمیتونی سالم خوری داشته باشی(مملکت های دیگه رو بیخبرم ) .چون از پایه همه چی ناسالمه ...تمام سبزیجات با کود های شیمیایی زیاد ..جوری که حتی کشورهای دیگه بار ایران رو بر میگردونن ...تمام گوشت ها مشکل دار چون با هورمون و نهاده هایی اونا رو پرورش میدن که از سم بدتره ...مواد صنعتی هم که دیگه وا مصیبتا....

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
چه میشه کرد... مجبوریم تا جایکه امکان داره رعایت کنیم😑

بعضی وقتهها آدم حرفهای دو جبهه کاملا مخالف رو گوش میده و میبینه هر  دو طرف هم کاملا منطقی و درست حرف میزنن و تو نمیدونی باید چیکار کنی ...

اینستا رو که باز میکنی همه خوش تیپ و اهل ورزش و سالم خور و فلان و بهمان ..خیلی هم در مورد سالم خوری حرف میزنن ....

یه روز صبح رفتم اتاق یکی از همکارانم (آقا ) دیدم سر صبحی ناشتا داره سالاد با سس مایونز فراوان میخوره ..گفتم سر صبحی ناشتا سس مایونز خوب نیستاااا. گفت پدر بزرگم تمام عمرش از مواد ارگانیک و طبیعی استفاده کرد و زندگی خوبی هم داشت  ...گفت تو 60 سالگی سکته کرد و مرد ...گفت از همون موقع گفتم چرا الکی به خودم حروم کنم .. هر چی دوست دارم میخورم و از زندگیم لذت میبرم ..به وقتش هم وقتی مردم راضی از زندگی مردم ...

دیدم اینم راست میگه ...آدم از فرداش بی خبره و نمیدونی چه اتفاقی ممکنه برات بیفته ..پس نباید اینقدر سخت بگیریم ...نمیگم همیشه اما گاها باید از زندگی لذت برد و بیخیال همه چی شد ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........