2733
2739
عنوان

میخوام تمومش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 26 پست
منم دیگه نه حوصله خودم رو دارم نه زندگی رو  احساسات تو دل انسان مثل یه اتیشه قاعدتا وقتی داری ت ...

همین الانم لب پرتگاهیم 

دیشب تو فکر خودکشی بودم 

اما خیلی یهویی دلم برای خودم سوخت ناآرومم چکار کنم خدایا 

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
وقتی به کسی که ناراحتت کرده اهمیت ندی دیه چیزی ناراحتت نمیکنن 

مشکل اینجاست انگاری اون شخص همه عقایدت باور هات و اهدافتو هدف کرده دیگه بخاطر این ادم بد حتی به ادمای خوب دور برتم باور نداری دیگه انگیزه ای نداری 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه مشکل دارن همه هم تا جایی میتونن صبر کنن صبرم واقعا دیگه ته کشیده  مدونی صبر مثل چیه مثل نف ...

الان مشکلت اینه ک تو خوبی میکنی اونا بدی میکنن یا حس بدی بهت میدن یا چی

Be strong 💛
مشکل اینجاست انگاری اون شخص همه عقایدت باور هات و اهدافتو هدف کرده دیگه بخاطر این ادم بد حتی به ادما ...

ندارم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2728
همین الانم لب پرتگاهیم  دیشب تو فکر خودکشی بودم  اما خیلی یهویی دلم برای خودم سوخت ناآرو ...

منم بی قرارم قطعا بخاطر اینه اینقدر عاقل نبودم که خودم اتیشه دلم رو خاموش کنم الان تنها راهی که دارم فراره میخوام برم یه جای دور دور شم از همه ادمایی که الان تو زندگیمن 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

مشکل اینه که ی سرای برای اینکه بفهمن تورو خودشون و سخت به احمقیت میزنن

من همه دلخوشیمو خوبیمو میدم سعی میکنم برای بهتر شدن این زندگی تلاش کنم اما بقیه دارن خرابش میکنن داغونش میکنن تلاش منو نمیبینن و اینکه خوبیمو با بدی جواب میدن و حتی نمیزارن من واسه خودم زندگی کنم و اینجاس که دنیا برام تموم شده اس

2738
من همه دلخوشیمو خوبیمو میدم سعی میکنم برای بهتر شدن این زندگی تلاش کنم اما بقیه دارن خرابش میکنن داغ ...

بنظر من این موج منفیارو با اون ادما بزار کنار ولی حس مثبت و سرزندگی و خوبیت و نزارن کنار واسه 4 تا ادم نفهم مریض

Be strong 💛
اون ی سریارو شوت کن بیرون لز زندگیت

شوهرم و شوت کنم؟؟؟

بنظر من هیچی ارزش نداره ادم بخاطرش تحمل کنه غم و این چیزارو مگ اینکه مهم باشه برات با حرف زدن درست ن ...

کلا احمق کلا نفهمه