2737
2734
عنوان

میخوام تمومش کنم

376 بازدید | 26 پست

چرا هروقت یه ذره احساس خوشبختی میکنم بعدش یه جوری عکسش بهم ثابت میشه که تمام افکار و ذهنم داغون میشه 

میخوام دلم رو کنار بزارم میخوام این باور رو داشته باشم که خوشبختی وجود نداره که بخوام به دستش بیارم یا براش تلاش کنم یا ارزو کنم که داشته باشمش اینجوری راحت تر زندگی میکنم 

وقتی توقع خوشی و محبت و خوشبختی نداشته باشی حداقل هربار دلت نمیشکنه و غصه نمیخوری میخوام با غم زندگی کنم

میخوام احساساتمو عشق محبت و عاطفه رو خاموش کنم 

میخوام یخ بزنم همونقدر سرد و بی احساس

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب ک چی زندگیت بی هدف تر از الانت میشه =/

وقتی اینجوری زندگی میکنی به قول تو دوست عزیز بی هدف میشه 

ولی دیگه جوش و حرص بیخودی ناراحتی و دلشکستگی و غم و غصه و گریه و دلخوشکن های الکی رو نداره 

خودتی با تنهاییت دور از همه ادمهایی که نمیفهمنت

هدف با ادماهای دور و بر که میفهمنت معنا پیدا میکنه

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
منم مثل توام تا میخوام یکم به خودم روحیه بدم خوشبختی رو حس کنم یه چیزی میشه گند میزنه....

خیلی بده مگه نه

یه ذره احساس خوشبختی میکنی ولی فردا یه چیزی سرت میاد انگار با سیلی زدن تو صورتت ازخواب ناز بیدارت کردن همینقدر واسه ادم سنگینه

وقتی اینجوری زندگی میکنی به قول تو دوست عزیز بی هدف میشه  ولی دیگه جوش و حرص بیخودی ناراحتی و ...

خو اینکه میگی میخوام احساس و اینار و خاموش کنم و فلان بنظر من ک جالب نیس تو زندگی همه همین چیزا هست بعد میشه بگی چه چیز مثبتی تو زندگیت میمونه !!؟

Be strong 💛
2738
خو اینکه میگی میخوام احساس و اینار و خاموش کنم و فلان بنظر من ک جالب نیس تو زندگی همه همین چیزا هست ...

هدف منم همینه میخوام دیگه هیچ چیز با ارزشی نداشته باشم که براش ناراحت  یا خوشحال شم میخوام فقط خودم باشم و تنهاییم  

منم تا دوروز پیش واسه همه چی حرص میخوردم الان ۲ روزه که به همه چی و کسی که عامل این حال بدمه بی توجهم 

اهمیت نمیدم کی میره کی میاد چی میخوره و چی میخواد  

فقط برای خودم زندگیم میکنم برای آرامش خودم دلم و قلبم تحمل بی قراری نداره دیه نمیکشم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
اره دقیقا اینو حس کردم همه میگن بسپارش به زمان، زمان همه چیو درست میکنه

صبر کردم به زمان سپردمش که این شده داغون شده ولی به هیچ وجه بهتر نشده دیگه نمیخوام دل خوش کنم 

زمان هیچی رو درست نمیکنه فقط ماستمالی میکنه

هدف منم همینه میخوام دیگه هیچ چیز با ارزشی نداشته باشم که براش ناراحت  یا خوشحال شم میخوام فقط ...

نمدونم تو مشکل دیگه ای نداری جونه من خودم باشم تنهاییام اخه چیه دیگ بشر زندگیه دیگه همه مشکل دارن=(

Be strong 💛

وقتی به کسی که ناراحتت کرده اهمیت ندی دیه چیزی ناراحتت نمیکنن 

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
منم تا دوروز پیش واسه همه چی حرص میخوردم الان ۲ روزه که به همه چی و کسی که عامل این حال بدمه بی توجه ...

منم دیگه نه حوصله خودم رو دارم نه زندگی رو  احساسات تو دل انسان مثل یه اتیشه قاعدتا وقتی داری تلاش میکنی اتیش خاموش نشه و گرم بمونی یه انسان احساساتی هستی کسی هم که به احساسات لطمه میزنه انگار سعی دارع این اتیش رو خاموش کنه و توام سعی داری روشن نگه اش داری اما اگه این اتیش خاموش شه شاید بی رحمانه سرد شه و دلت تاریک شه اما درعوض دیگه هیچ تلاش نمیکنی وبه زحمت نمی افتی دیگه کسی هم نمیتونه بهت صدمه بزنه

پس تا دیر نشده بهتره خودمون اتیش دلمون رو خاموش کنیم اینطوری راحت تر با سرما و تاریکی کنار میایم چون اگه یکی دیگه در اوج باور های ما خاموشش کنه اونوقت مثل سقوط از یه پرتگاهه

نمدونم تو مشکل دیگه ای نداری جونه من خودم باشم تنهاییام اخه چیه دیگ بشر زندگیه دیگه همه مشکل دارن=(

همه مشکل دارن همه هم تا جایی میتونن صبر کنن صبرم واقعا دیگه ته کشیده 

مدونی صبر مثل چیه مثل نفس کشیدن تویه اتاق مهرو موم شده اس هرچقدرم کم نفس بکشی که دیر تموم شه بالاخره تموم میشه نفس کم میاری

منم اخراشم دارم خفه میشم

2706