2737
2734
عنوان

مادرشوهرر قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 9295 بازدید | 334 پست
تا پای مرگ رفتم خاهر من الان دوباره این تاپیک رو بحثشو باز کردم چون دلم گرفته از زندگی.. ازین ک میبی ...

عزیزم دور از جونت

چیشد بالاخره؟! 

منم تو عقد باردار شدم ولی اینکارارو نکرد همسرم..... 

بهش بگو مگه منو نمیخوای که داری اینکارو میکنی؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی عزیزم 😔

💕🌺 سرت بالا تاجت نیوفتع🌺💕 درست میشه همه چی

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
این همه ناله و نفرین چی بود به مادرشوهرت کردی ؟؟نفرین نکن خوب نیست  دیواری کوتاه تر پیدا نکردی ...

عزیزم تند نرو

خیلی لحنت بده ها ...

مث اینکه کامل نخوندی.. مادرشوهرش رفته از اشنا قرص گرفته وگرن شوهرش داشته راضی میشده ..

حالا ک 6 ماه کذشته پ بهتره گذشته رو شخم نزنیم :)

بـِ توکّلِ نامِ اعظـمتــ ... سلام :)
2738
این همه ناله و نفرین چی بود به مادرشوهرت کردی ؟؟نفرین نکن خوب نیست  دیواری کوتاه تر پیدا نکردی ...

نکنه مادرشوهرشی ،چ طرفداریشم میکنی،همچین زنیو باید تیکه تیکه کرد،میفهمی چیکارکرده دیگه؟؟؟!

آتیش بیار معرکه ک میگن ینی این...

عزیزم تند نرو خیلی لحنت بده ها ... مث اینکه کامل نخوندی.. مادرشوهرش رفته از اشنا قرص گرفته وگرن ...

من گذشته رو شخم زدم و تاپیک زدم ،،،،؟؟؟

این حرفو باید به یکی دیگه بگی احیانا

من تاپیک رو دیدم اومدم نظرم رو گفتم مثل بقیه،،،من چه می‌دونم قضیه مال شش ماه پیشه یا شش سال پیش

بچه رو انداخته خانوما انقد خودتونو نکشید...  تهش خدا قهرش میاد...  اینا دیگه چجور آدمایی ...

من هیچ گناهی نداشتم دوست عزیز😔😔😔 توروخدا منو متهم نکنید من حالم بده الان ۶ ماهه دارم برا بچه ی از دست دادم اشک میریزم 

اون منو تهدید کرد ب طلاق کلی حرف زدم شوهرم داشت رازی میشد مادرش پرش کرده بود 

چ بیشعوره شوهرت موقعی ک عشق و حال میکرد حواسش نبود!!!ببخشید عصبی شدم

خیلی بی مسئولیته

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
آره مادرشوعرم  مگه مادرشوهر جرم هست یا چیز بدیه که میگی نکنه مادرشوهری ؟؟؟ مادر خودت مادرش ...

باشه ممنون.... همه حرفات درست. ولی میدونی ک شوهر من بخاطر اینکه پول نداشت وسایلاشو بخره بچه نخاست و کلی اشک ریخت ک من بچه رو میخام ولی دست و بالم خالیه.... ولی مادرش ک پولدار بود میتونست ب بچش کمک کنه بگه پسرم جوش نزن خودم کمکت میکنم. ولی گف ب من چه... میتونی جواب اینو بدی لطفااا شوهرم گف کسی پشت من نیست وگرنه من هیچ موقه بچمو نمیکشم... مجبورم... ولی مادرش بجای اینکه پشتش باشه گف فلان اشنا  ین درسته 😔

عزیزم مقصر اصلی خودتی وقتی تو عقد هستید باید رعایت کنید کلا نباید  ناخواسته باردار بشید شوهر شم ...

والا شوهرش هیچ حقی نداره

اگه شرایطشو نداشت رابطه برقرار نمیکرد خب 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706