2733
2739
عنوان

مادرشوهرر قاتل

9295 بازدید | 334 پست

دوستان بهتون گفته بودم توو عقد حامله شدممم شوهرم بچه رو نمیخاااددد اصلا رازی نمیشهه میگه باید بیفته یک هفتس ک اوقات نداریم جهنم شده زندگیمون خانواده اون و منم میدونن ولییی شوهرم میگه نمیخام ک نمیخام خیلی باهاشش حرف زددن....

مامان من ک میگه من ب گردن نمگیرم من آزارم ب مورچه نرسیده چ بخام بچه بکشمم..

حالا مادرر شووهررم ب شوهرم گفته یک آشنایی انگار تو داروخونه هست شماره داده ک برو قرص بگیر برای زنت سقط جنین... خدا ازش نگذره  شوهررم رفته اون قرصو گرفته ک باید ۴۵ ۴۵ دقه زیر زبونت بزاری دو تااا بقیشم ۴۵ ۴۵ دقه بزاری تو واژنت..😭😭😭😭😭 حالم خیلی بده خدااا لعنتش کنه مادددرشو انشالله به خاک سیاه بشینه انشالله سر دخترش بیاد ب حق پنج تن انشالله داد بکشه کسی نباشه کمکش کنه... شما بگین من با این مادرشوهر قاتل چیکار کنم ک ب عوض اینکه ب پسرش بگه اشکالی ندارع دیگه شده بیا عروسی تو بگیر برو سر خونه زندگیت راه و روش ب پسرش نشون میده خداا لعنتش کنه حالم خیلی بده دوستاااان توروخداااا شما هم لعنتش کنید 😭😭😭😭😭 

نعمت خدااا روو بین چ کاری میخان بکنن خدایااا منو ببخش 😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢  

حالا اسم قرصشم نمیدم فقط میدونم ۱۲ تا قرصه باید ۴۵ ۴۵ دقه ای استفاده کنی کسی استفاده کرده خطرناکه 😭😭😭😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه واقعا نمیخوای سقط کنی برو شکایت کن از اون داروخانه ای که قرص داده یا از مادرشوهرت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

کسی که بچه خودشو گردن نگیره چه زندگی میخوای باهاش داشته باشی؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

فقط۴۵ ۴۵گفتنت..من جات بودم اینکارو نمیکردم چون صد در صد خونوادم پشتم بودن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

برو به مادرش بگو همین هارو که به ما گفتی

اصلاً از بچه ات نگذر

خیلی‌ها آرزوی مادر شدن دارن

الآن اون بچه تو شکم تو هست تو باید مواظبش باشی

تا وقتی که دست شوهرت بود باید خودش مواظب می‌بود حالا تو شکم  مامانش هست و جاش امنه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

نمیدونم بگم حق با کدومتون هست. شاید شوهرت شرایطش رو نداره و فکر میکنه آمادگی ندارید.

از طرفی تو هم حق داری، پاره ی وجودته. ضمن این که تضمینی نیست اگر الان سقط کنی بعدها به راحتی باردار بشی.

به نظرم یه جلسه مشاوره برید

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

عزیزم مقصر اصلی خودتی وقتی تو عقد هستید باید رعایت کنید کلا نباید  ناخواسته باردار بشید شوهر شما هم حق داره الان بخواد پدر بشه یا نه شاید اسرار کرده مادرش براش پیدا کنه مقصر اصلی شما و همسرت هستی فقط و باید بچه رو به نظر هر دو بیارید نه بخاطر نعمت و رحمت و این حرفها 

2706