2737
2739
عنوان

درکنارهدیه نقدی چی براعروس ببرم

73 بازدید | 13 پست

سلام فردا میخوایم بریم دیدن خواهرشوهرم چندماهه عروسی کرده بخاطرکرونانشده بریم بهش کادوبدیم.حالا فردا بجز کادونقدی بجای شیرینی وشکلات چی ببرم چون میدونم بقیه میارن من دوس ندارم دست خالی برم.بنظرتون چیزجدیدیاجالب چی ببرم خوراکی باشه بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من باشم ی گلدون گل طبیعی میبرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
چ خوبه ک شعورت میکشه براشون هدیه وخونه نویی ببری من تمام زنداداشام اومدن خونم هیچ حرکتی نزدن

وای زشته واقعاچجورروشون میشه.حالااین خواهرشوهرم ک خدایی خیلی خوبه من حتی خونه فامیلایی ک زیادخوشمم نمیادبازروم نمیشه دست خالی برم

وای زشته واقعاچجورروشون میشه.حالااین خواهرشوهرم ک خدایی خیلی خوبه من حتی خونه فامیلایی ک زیادخوشمم ن ...

منم واقعا اینجور مواقه دست خالی نمیرم

ولی واقعا موندم چجوری تونستن انقد بی اهمیت باشن

بیشتر از برادرام گله دارم تا زنشون😐

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
منم واقعا اینجور مواقه دست خالی نمیرم ولی واقعا موندم چجوری تونستن انقد بی اهمیت باشن بیشتر از برا ...

ماهم ازاین جورادما داریم ک اولین بارمیان دست خالی میان ولی بازم مارفتیم خونشون چیزی بردیم بلکه خجل شن

حالابنظرت چ‌گلی خوبه ببرم؟

سانسوریا مینیاتوری شیکه با ی گلدون سرامیکی سفید

پتوس هم قشنگ و بصرفس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊