2733
2739

من مامانم میگه نمیتونم بشینم پای بچه خسته میشم منم دس تنهام بچمم کولیک داره اصلا استراحت ندارم .خودمم کمر درد و پادرد شدید دارم .بعضی وقتام از شدت بیخوابی سرگیجه میگیرم بنظرتون چیکار کنم 

من و خیلی ها مثل من تو غربتن با بچه کوچیک نه خانواده خودم نه خانواده همسرم کسی نیست اینجا ..دو هفته مامانم موند و رفت تازه کولیکش شروع شده بود .هیچی توکل به خدا زود میگذره هرچند سخته نی نی من الان ۵ ماهشه بهتر شده خیلی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم اینطوره والا بقیه مامانا دخترا فامیل و میبینم جوری قربون صدقه نوه میرن و همش پیششونه انگار اسمون باز شده نوهه افتاده زمین

مردم چقد شانس دارنا

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
2728

اتفاقا من میخوام مامانم کمک نیاد چون از نگهداری بچه برنمیاد همش میترسه و نمیزاره ماهم کاری بکنیم، خیلی نازک نارنجیه میترسم ی سرفه کوچیک کنه بگه سریع بریم دکتر 

خیلیم زرنگ کار نیست مثل جوونیاش و انتظاریم ندارم

ایشالله خدابهشون سلامتی بده و به شما هم همینطور ک محتاج کسی نشید 

بچت چند وقتشه‌.دایمیتین بده.ماملنم منم زیاد کمک نمیکنه داغونم.اوایل شیر میاع اینفترینی میدادم می خوابیدم چون شیرخشک یک ساعت فاسد میشد راحت میشدم از شیر درست کردن بعد اکه گهواره داری بندازش توش تکونش بده راحت تر میشی بندازش رو پتو زیر سرش بالش بزار بکش رو زمین

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
مامان منم اینطوره والا بقیه مامانا دخترا فامیل و میبینم جوری قربون صدقه نوه میرن و همش پیششونه انگار ...

اره واقعا من همش گریه میکنم میگم مامانای مردم سه ماه چار ماه تول خونه دخترشون میمونن کمکش باشن

اره واقعا من همش گریه میکنم میگم مامانای مردم سه ماه چار ماه تول خونه دخترشون میمونن کمکش باشن

سه چهار ماه که نه یکی دو روز شب تا صبح نگهدارن اوکی میشیم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2740

مامانت سنش بالاس؟اخه مامان من جوونم هس۰😒

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
همونم میاد میمونه همش دعوا داره با من

مامان منم همینه دوبار بچمو مریض کرد بیمارستان بستری شد و هروقت بچرو ازم میگرفت بچم یبوست میشد انقدر زور میزد سیاه میشد الان باز بچم بهتر شده ولی بشین خوب بخور قرص مارنیز بخور به شوهرت بده نگهداره اولش غر میزنن نمی تونن ولی بعدش درست میشه

منم خونمون از خونه مامانم یه ساعت فاصله داره همیشه تا الان خودم بچه امو نگه داشتم با اینکه هیچ تجربه ای تو بچهداری نداشتم همیشه تنها بودم سر زایمانمم تا هفت روز مامانم پیشم بود بعدش کار خونه و بچه داری گردن خودم بوده

2706