2737
2739

مسکن ملی روستایی رو انتخاب کردیم(چندتا روستای خوش اب و هوای نزدیک به شهر) که ۵۰۰الی۶۰۰ متر زمین بدن با وام تا بسازیمش 

کار خوبی کردیم یا بد؟

چون مسکن ملی های داخل شهر همه اپارتمانن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو روستا خونه قدیمی بخر بهت وام ساخت میدن بساز بشین 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2731
2738
از این شرایط نداره دوست عزیز

چرا دیگه شهر ما شرایطش اینه تو هرجا که ثبت نام کنی باید حداقل پنج سال اونجا زندگی کرده باشی 

اصلا شرایط مسکن ملی همینه 

حالا شماهمتو سایت ببین تایید نهایی شدید یا نه 

یه وقت جا نمونید به هوای اون روستا

چرا دیگه شهر ما شرایطش اینه تو هرجا که ثبت نام کنی باید حداقل پنج سال اونجا زندگی کرده باشی  ا ...

دوست عزیز اون داخل شهر هست 

نه روستا

همسرم خودش کارمند قسمتی هست که اینکارا زیر دستشه مطمئن باشین از من و شما شرایط رو بهتر میدونه

دوست عزیز اون داخل شهر هست  نه روستا همسرم خودش کارمند قسمتی هست که اینکارا زیر دستشه مطمئن ب ...

چرا جبهه میگیری 

خواستم کمک کنم یهو جا نمونی دوست عزیز 

خداروشکر شوهرت از من بهتر میدونه 

من نمیدوستم شوهرت همه کارهای مسکن ملی زیر دستشه برای همین گفتم 

اینجوری زمینش رایگانه و اونجوری که دلت میخواد میسازیش

مشخص نیس بهت بدن یا نه چون باید سکونت قبلی یا از همون روستا باشین اولویت بندی هست

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
چرا جبهه میگیری  خواستم کمک کنم یهو جا نمونی دوست عزیز  خداروشکر شوهرت از من بهتر میدونه ...

برای زندگی تو روستا یکسری مزیتهارو  قائل میشن 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2706