2737
2739
عنوان

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده دوست دارم خاهرانه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 36 پست

محترمانه نظرتونو اعلام كنيد به همسرجان

از همون اول ايراد نگيريد. اين موضوع نبايد باعث اختلاف شما و همسرتون بشه. پس با سياست رفتار كنيد. نه سيخ بسوزه نه كباب  

و زير بار نريد. چون خواهرشوهراتون مطمئنم شونه خالي ميكنن. چرا كه شما داريد با مادرشون زندگي ميكنيد

بله ولی خب ما بالاییم هرروزم سر میزنم چیزی پختم میبرم براش اما دیگه نمیتونم مسوولش باشم پول داره دست ...

درست میگی حق داری همینکارو میکنی خودش کلی باشوهرت با ارومی سیاست حرف بزن منطقی

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا عجب چیزی گفتی سرخودش اومد دلت رو‌شکوند خودش گرفت

نمیتونم همه چیز اینجا تعریف کنم چه فحشا و حرفایی نگفتن به خانوادهام زنگ زدن دخترت برده پسر ما کرونا گرفته  خسته ام از هر لحاظ

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
نمیتونم همه چیز اینجا تعریف کنم چه فحشا و حرفایی نگفتن به خانوادهام زنگ زدن دخترت برده پسر ما کرونا ...

با وجود این حرفا پس خیلی خانومی مطمئن باش دلت خوبه همه چی ب خیر تو میشه نگران نباش

2728
با وجود این حرفا پس خیلی خانومی مطمئن باش دلت خوبه همه چی ب خیر تو میشه نگران نباش

همه فامیل همینو میگن بخدا هرکی منو میبینه میگه مادرت خیلی خوب تربیتت کرده خیلی خانومی عروس خوبی هستی ولی اینا نظرشون این نیست میگه چرا شیشه های منو پاک نمیکنی دخترام میاد تو باید بیای براشون غذا بپزی !فامیلای پدری همسرم همشون خوب میشناسنشون هرجام منو ببینن میگن واقعا خانومی بخدا تعریف نمیکنم حرفای اونارو میگم پدرشوهرم حاش ک بد بود توای سیو ت۱ویری حرف زدیم گفت منو حلال کن گفتم حلالت اقا جون انشالله خوب میشی میای خونه اما متاسفانه فوت کرد

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
همه فامیل همینو میگن بخدا هرکی منو میبینه میگه مادرت خیلی خوب تربیتت کرده خیلی خانومی عروس خوبی هستی ...

عزیززززم هرکی یه شخصیتی داره همه ک باشخصیت نیستن خودتو ناراحت نکن اصن