2737
2734

خلاصه میگم پدرشوهرم ۴۰ روزی میشه کرونا گرفتن و فوت کردن،مادرشوهرم طبقه پایین  زندگی میکنه،الان بچه هاش میگن نمیتونه کارشو بکنه یعنی از وقتی ازدواج کردم میگه نمیتونم کارامو بکنم ۷۲ سالشه ۷ ساله ازدواج کردم،الان همسرم میگه دوماه بیاد بالا نگه دار بعدشم هفته ای بره خونه دختراش ،بخدا کوچکترین مادری در حقم نکرده تو زایمان یا نوزادی کودکم یا کلا همیشه حواسش به دختراش بوده ماهی هم ۱۰ تومن درامدشه منم به همسرم گفتم مادرت مهمون بیاد رر چشام جا داره ولی من کلفت نیستم دوماه دوماه مادرتو نگه دارم ضمن اینکه اخلاقشونم جوری بوده تو این هفت سال مامانم اینا ۱۰ بار همین اومده باشن ،الان ناراحتم نمیدونم چیکار کنم خب من همین که بالا کنارش زندگی میکنم بهترین گذشت کردم بهشم سر میزنم اما من مسوول نیستم

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقدر درامد داره براش پرستار بگیرید خب

منم همین میگم بخدا پدر شوهرم وصیتشو اوردن همه چی داده ب دختراش همه اموالشو خیلی دلم شکست مثلا میگن وضع شما خوبه  و قبلا کمک کردن ب همسرم

وقتی طبقه بالا خونه اون زندگی میکنی باعث میشه انتظار بیشتری ازت داشته باشن اگه پول داره که براش پستار بگیرید تو همون خونه خودش باشه خانمی خودش هم میکنه شما هم نطارت میکنی بهتر از اینه که اواره خونه بچه هاش بشه

2738

مگ‌ میشه ادم دختر داشته باشه عروس نگه داره بگو خود مادرت با دختراش راحت تره اگ دختراش نمیتونن با پولش پرستار بگیرید اخر سرم اینارو منظور نمیشه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

اگه منظور از کار کارای شخصیه که خب سخته واقعا حقوقش خوبه براش پرستار بگیرین. 

اگه هم در حد غذا و سرزدنه خب خداروشکر خونه داره که از خودش تو روز چند بار سربزنین و رسیدگی کنین نیاز نیست پیش هم باشین که. 

قطعا خودشم معذب میشه ازین ور به اون ور بره

نور خواهی مستعد نور شو.... 
وقتی طبقه بالا خونه اون زندگی میکنی باعث میشه انتظار بیشتری ازت داشته باشن اگه پول داره که براش پستا ...

منظورش اینه مهمون بیاد خونه میگه تو غذاشو بپز بخدا من بچه ام نوزاد بود حمومشون سرد بود گفتم تو روشویی بشورم اورد چکمه داد دستم برو حموم بشور ۹ ماه بعد من دخترش زایمان کرد اون اونجا میشست دلم خیلی شکست اما اهل دعوا اینا نیستم

2706