2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون شاخص کل دوباره کانال ۲میلیونوتاچ میکنه 🥺🥺😭😭😭 نظرتون درمورد عالیجناب کاما چی هست کی ...

کاما یکی از بهترین سهم های بازاره‌نیاز به کمی استراحت داره ولی بزودی پرقدرت بر میگرده.کلا از الان کامارو به دید شش ماهه نگاهش کن.

در مورد شاخص کل .این نامردیکه دولت کرد بالا خالی کرد الان داره زیر قیمت جمع میکنه بستگی به مردم داره تا کی میخوان فروشنده باشن.ولی این کفسازی برای شروع حرکت خوب و یا یک اصلاح فرسایشی لازم بود.

2728
فلامی چهارشنبه رو منفی ۶ خریدم نظرتون؟ ولراز دارم نگهش دارم یا رد کنم

بنظرم فلامی رو عجله کردی.افزایش سرمایه بتازگی داشته درسته؟احتمالا فعلا رنج بزنه ولی پایین تر میاد

کاما یکی از بهترین سهم های بازاره‌نیاز به کمی استراحت داره ولی بزودی پرقدرت بر میگرده.کلا از الان کا ...

سلام ؛ من کاما و نوری و فملی دارم که دیدم بهشون بالای ۱ساله. خوبه؟ شیران رو چند ماهه دارم هنوز ۹درصد ضررم نظرتون چیه؟ کی برمیگرده؟

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2738
سلام ممنون میشم نظرتون رو راجع به دیران بدونم شنبه مثبته آیا؟؟

سلام رشد خوبی داشته.امروز شنبه کلا خروج پول داشت.بازار کاملا ترسیده و کف ۱۲۰۰ از دست دادیم شاید فردا بتونیم از ۱۱۸۵ برگردیم ولی فعلا بالایی نمیبینم.دلار ریزشی

سلام ؛ من کاما و نوری و فملی دارم که دیدم بهشون بالای ۱ساله. خوبه؟ شیران رو چند ماهه دارم هنوز ۹درصد ...

سلام گلچینی از بهترین سهمارو دارید.بنظرم با شیران بمون.خیلی خیلی بهش اعتقاد دارم تو شیمیایی ها

ممنون.وخارزم افزایش سرمایش اومده کدال.تا چه قیمتی نگه دارمش .تو ضررم.رشد میکنه؟

اصلا سهمی رو به چشم افزایش سرمایه نگه ندارید...متاسفانه این سهم ها وقتی خبر افزایش سرمایه تاییدیه میاد رو کدال یعنی خبر سوخته و ریزش میکنن.

فعلا با مثبت هاش باش.ریزش زیادی داشته و خیلی مهمه که افزایش سرمایه اس از چه طریقیه

پیش بینی ادامه روند بازار : قیمت سهم های شاخص ساز  بازار  در نقطه تعیین کننده ای قرار دارند و بالطبع در ابتدا انتظار برگشت موقت بازار را داریم و اما اینکه آیا در روند صعودی قرار خواهیم گرفت یا خیر بستگی به حجم معاملات فردا و قدرت خریداران بستگی دارد که می بایست مورد بررسی قرار گیرد . نکته مهم که کمی در بازار ترس ایجاد کرده است اختلاف حدودا ۱۵ تا ۲۰ درصدی نقاط بعدی حمایت همین سهم ها با قیمت کف فردا می باشد که احتمال اصلاح شاخص تا پله بعدی یعنی محدوده ۱۰۵۰۰۰۰ واحد را زیاد می کند . بنابراین سهامداران عزیز با توجه به توضیحات داده شده تصمیمات خود در قبال واکنش های احتمالی بازار را باید از هم اکنون مشخص نمایند . حتما بخاطر دارید از تاریخ ۱۲ آبان ماه با انجام تحلیل های صحیح اصرار بر خرید سهم صنایع کوچک داشتیم و پاسخ خوبی هم گرفتیم اما از اینجا به بعد در مورد شاخص هم وزن و صنایع کوچک باید متذکر شویم که با توجه به نزدیک شدن قیمت ها به سقف قبلی می بایست محتاط تر عمل کرد و تابلو معاملات سهم ها را با دقت بیشتری زیر نظر داشت و حد ضرر های جدید سهم ها پس از صعود ها را حتما رعایت کرد . به امید برگشت بازار در هفته پیش رو.

شهاب ۲۶ دی ۹۹

پیش بینی ادامه روند بازار : قیمت سهم های شاخص ساز  بازار  در نقطه تعیین کننده ای قرار دارن ...

متاسفانه حجم بز خری حقوقی ها خیلی خوب در صف های فروش خیلی خوب بود امروز.ولی واقعا بازار کثیفی ایجاد کردن به برکات این دولت عزیز.

میشه بگید وتجارت و وبصادر تو چه نقطه ای میانگین کم کنیم??

من فک میکردم وتجارت لیدر بازاره,بخاطر میانگین حقوقیش رو ٣١٣ هم ک شده نمیذارن پایین تر بره ولی رفت

بنظرتون تارگتش تا عید چنده?

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706