2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگید وتجارت و وبصادر تو چه نقطه ای میانگین کم کنیم?? من فک میکردم وتجارت لیدر بازاره,بخاطر میا ...

ببینی شاخص سازها کلا با شاخص حرکت میکنن.متاسفانه سهم های دولتی رو چاقشون کردن و به ملت انداختن الانم حمایتی نمیکنن تا جایی که خودشون بخوان مجدد حمایت کنن.۲۸۵ تا ۲۹۰ سطح خیلی مهمی بود برای وتجارت ولی ازدستش داد و الان تا ۲۱۵ هم میتونه پایین بیاد.

میشه بی زحمت ی سهم یا چن تا سهم معرفی کنید که کوتاه مدت سود بده خیلی تو ضرریم

سهم های کوچیک بازار رو پیگیری‌کن. های وب / فاسمین / سیتا / خمهر و خبهمن / شیران و شوینده ...سهم خوب زیاده.یا تو کف حمایت خگستر بگیر

2731
لپارس شبریز غگل برکت خودرو حکشتی کی اوضاعشون رو به راه میشه؟❤

هروقت شاخص سازها متعادل بشن.لپ مطلب

تا وقتی بخوان سهم های سهام عدالت را مفت مفت از مردم جمع کنن

2738
سلام گلچینی از بهترین سهمارو دارید.بنظرم با شیران بمون.خیلی خیلی بهش اعتقاد دارم تو شیمیایی ها

ممنون ؛ خوبه ولی خیلی بد موقع خریدش تو اوج؛ چند بارم میانگین کم کردم ؛ تاسربسرم رسیدم باز رفتم ضرر . میان مدت خریده بودمش خستممم کرده

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
گروه سیمانی هفته پیش اعلام‌کردم...

دنبال زاگرس هم بودم تو قیمت های پایینتر؛ بنظرتون با این گزارشی که داد بیرون؛ فردا مثبت نمیشه؟؟

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
دنبال زاگرس هم بودم تو قیمت های پایینتر؛ بنظرتون با این گزارشی که داد بیرون؛ فردا مثبت نمیشه؟؟

سهم ها به ارزندگی خوبی رسیدن.معمولا دو روز سه روز بعد از خبر اگه خبر سوخته نباشه سهم حرکت میکنه.

ممنون ؛ خوبه ولی خیلی بد موقع خریدش تو اوج؛ چند بارم میانگین کم کردم ؛ تاسربسرم رسیدم باز رفتم ضرر . ...

فعلا میانگین کم‌نکنین.هدف را بزارید تا خرداد ماه.این بازیها تموم میشه.فقط حد ضرر دفعه بعدی مراعات‌کنین.

فعلا میانگین کم‌نکنین.هدف را بزارید تا خرداد ماه.این بازیها تموم میشه.فقط حد ضرر دفعه بعدی مراعات‌کن ...

متاسفانه اصلا حد ضرر نمیذارم

2706