2737
2739
عنوان

پسرم دو سالشه حرف نمیزنه اعصابم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 26 پست
آخی عزیزم  نمی‌دونم چرا خیلی استرس گرفتم

منکه بیخیالم همینکه این دوسه تاکلمه رومیگن یعنی میتونن حرف بزنن 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

عزیزم پسر من تا دوسالگی با اشاره حرف می‌زد و چیزی میخواست 

دکتر بردم گفت خیلی باهاش حرف بزن الان مغزم رو میخوره از بس حرف میزنه

نگران نباش اگه نمیتونست مامان بابا رو هم نمیگفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم پسر من تا دوسالگی با اشاره حرف می‌زد و چیزی میخواست  دکتر بردم گفت خیلی باهاش حرف بزن ال ...

آره همسرمم میگه وقتی متوجه میشه چی میگی پس به زودی حرفم میزنه مثلاً آب میخواد میگم برو از بابا بگیر می‌ره پیش باباش یا بیسکوییت میدم دستش می‌زاره جایی میگم بیسکوییت کو می‌ره میاره

🌼🌼🌼برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید 🙏🙏🙏🙏
شوهرمن میگن چهارسالگی حرف زده

من برادرم و به چشم دیدم واقعا نگرانش بودیم ولی الان بیا ببین چه آقایی شده کلی شعر حفظ کرده 

آره همسرمم میگه وقتی متوجه میشه چی میگی پس به زودی حرفم میزنه مثلاً آب میخواد میگم برو از بابا بگیر ...

خب اینکه خیلی خوبه

پسر من دوسالگی این طورم نبود

خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار
2738
خب اینکه خیلی خوبه پسر من دوسالگی این طورم نبود

وقتی میبینم بچه که یک سالش نشده مثل بچه من حرف میزنن میترسم که نکنه عقب باشه رشدش 

میگن خداهمه موهبتیو یجا به ادم نمیده خداروشکر پسرمن خیلی زود به حرف افتاد الان ۲ سالشه کامل حرف میزنه جمله بندی همه چی ولی باز رشدش کمه الان وزنش ۱۰.۲۰۰

عزیزم نگران نباش اینا همه ژنتیکیه ولی مث ادم بزرگا باهاش حرف بزن ازش حرف بکش بیرون

❤پسرم امروز من و تمام فرداهای من است❤

شما میخواید یه دکتر ببری خیالت راحت بشه ببر گلم ولی واقعا بچه ها با هم فرق میکنن دختر من سه سالش هست کامل صحبت میکنه باهات مثلا از کلمه های کلا صد در صد توی حمله هاش استفاده میکنه و دایره لغاتش خیلی زیاده وقتی دو ساله هم بود صحبتش رو دیگرانم متوجه میشن ولی برادر زادم که چهل روز از دخترم کوچیکه فقط مامانش متوجه میشه چی میگه