2733
2739

تو اینستا دکتر ظریفی مطلب داشت خوندم نوشته بود تا دو سالگی باید جمله دو کلمه ای بگه ولی پسر من فقط مامان و بابا گاگا میگه نوشته بود باید گفتار درمانی ببرم پسر اولیم پنج سالشه اون دو و نیم سالگی تازه زبون باز کرد الان هم خوبه ولی کامنت ها رو خوندم نوشته بودن بچه یک ساله یا هشت نه ماهه صحبت میکنن آخه چرا بچه های من اینقدر دیر حرف میزنن کتاب میخونم باهاش تمرین میکنم 😔😔😔😔

کسی میدونه باید چی کار کنم

🌼🌼🌼برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید 🙏🙏🙏🙏

عزيزم چون برادرش دو و نيم حرف زد شمام تا دوسال و نيميش صبر كن بعد اون اگه لازم شد ببرش گفتار درماني

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ارثیه عزیزم خودتو ناراحت نکن گفتار درمانیم چیز بدی نیس که اتفاقا خوبه 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2731
2738

دختر من ۲۳ ماهه ست کلی کلمه میگه اما جمله نداره دو کلمه ای هم نمیگه اینا همه ش چرته قرار نیست همه عین هم باشن تازه بچه بعد دو سالگی شروع میکنه کلماتو پیش هم بچینه و بگه خودتو اذیت نکن باهاش زیاد حرف بزن تمرین کن اما گفتار درمانی رو ول کن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
شاید ارثیه عزیزم خودتو ناراحت نکن گفتار درمانیم چیز بدی نیس که اتفاقا خوبه 

نه به خاطر کرونا هیچ جا نمی‌ریم کاش کرونا نبود صبح میبردم

هیچ بایدی برای بچه ها وجود نداره.

هر بچه ای با بچه دیگه متفاوته.

پسر من از 2.5 سالگی جمله 2 کلمه ای گفت که منو باباش متوجه بودیم.از 3 سالگی دیگه کامل حرف زد. ولی بعضی کلمات رو درست نمیگفت.دیگه 3ِ.5 که شد عالی شد.

الانم داره مخمون رو میخوره😍

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

پسرم 2ماه دیگه 2سالش میشه فقط میگه نه یک دو اونم ازمسابقه نمابه نمایادگررفته😅😭

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
پسرم 2ماه دیگه 2سالش میشه فقط میکنه نه یک دو اونم ازمسابقه نمابه نمایادگررفته😅😭

آخی عزیزم 

نمی‌دونم چرا خیلی استرس گرفتم

خوب شما ارث رو هم دارید 

پسر بچه ها به نسبت دختر ها کمی دیرتر حرف میزنند البته قانون کلی نیست 

اصلا نگران نباش 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706